Ірпінська недовідставлена влада не перестає дивувати своїми витівками. Нещодавно в центрі Ірпеня з’явилися намети КП «Ірпінькомунікаціясервіс», з яких роздають свою рекламно-агітаційну продукцію.
Невже хтось сподівається, що цьому мертвонародженому комунальному підприємству це чимось допоможе?! КП «Ірпінькомунікаціясервіс» було створене близько півтора року тому, як карплюківський «інноваційний» метод впливу на потрібних депутатів за рахунок бюджетних коштів. Втомилися новітні скоробагатьки своїм кешом впливати, вирішили міський бюджет залучити.
Створенню згаданого комунального підприємства перебували гучні події на сесії Ірпінської міськради. У травні 2017 року депутат від «Батьківщини» Артем Калічка якось різко заходився метати критичні стріли в тодішніх керманичів міста – мера Карплюка та секретаря ради Денисенка.
Як стало зрозуміло з подальших подій, критика таки мала свої наслідки. За півроку після згаданої сесії було створено комунальне підприємство «Ірпінькомунікаціясервіс», директором якого призначено депутата Калічку, а його заступником іншого депутата-однопартійця Молчанова. Відтоді ніхто з «батьківщинців» вже не виступає проти влади, а навпаки тихенько голосують за її дерибанні рішення.
У свою чергу на згадане КП влада грошей не шкодує – бюджетних грошей, тобто наших з вами грошей, шановні виборці. За якісь півтора року існування КП з міського бюджету «Ірпінькомунікаціясервісу» перерахували близько 20 мільйонів гривень. Про суми, якими оперують комунальники, можна довідатися із його закупок в Прозоро.
Чимала частка бюджетних надходжень спрямовується на щедрі зарплати керівництву збиткового КП. Взагалі, нинішня поки що влада з якихось незрозумілих причин принципово підтримує все збиткове, натомість знищуючи прибуткове. Як наприклад, недавня історія з ліквідацією «Ірпіньзеленбуду» – єдиного прибуткового КП, що діє в Ірпені.
Навіщо ж з КіНОшникам самодостатні КП, керманичі яких здатні «піти проти течії». Потрібні збиткові, дотаційні, керівники яких не рипатимуться й слухняно тиснутимуть на потрібні карплюківцям кнопочки.
Через що й виділяють «Ірпінькомунікаціясервісу» мільйони на «розвиток». За півторарічне існування це КП отримало близько 20 мільйонів (!) бюджетних коштів. Для розуміння суми витрат: за такі гроші можна викупити існуючу інтернет-мережу понад 13 тисяч абонентів. Якщо ж ці 20 бюджетних мільйонів заплатити існуючому на ринку інтернет-провайдеру, то він може за них підключити 35 тисяч користувачів. У когось є ще якість міркування з приводу економічної доцільності існування КП «Ірпінькомунікаціясервіс»?