Люди примусили прибрати з тротуару сміття, яке викинули заїзді «свинарчуки» (відео)

Гостомельські "свинарчуки"

Гостомельські «Свинарчуки»Серед білого дня посеред Гостомеля зупинилася «копійка». З машини вийшло двоє. І почали спокійно вигружати пакети зі сміттям просто на тротуар.Лише зауваження з боку перехожих змусили мандрівників з сусіднього села забрати своє «добро» до багажника і податись далі у пошуках малолюднішого місця. А ми дивуємося звідкіля сміття на вулицях береться. Тут і своїх вистачає, а виявляється ще й із сусідніх сіл Свинарчуки на гастролі з’їжджаються.Дивіться відео, мо, хто впізнає героїв. То скинемося і йому під ворота вантажівку мотлоху відвеземо. Так би мовити, від нашого столу – вашому!

Опубліковано Газета Гостомеля Вівторок, 2 червня 2020 р.

Серед білого дня посеред Гостомеля зупинилася «копійка». З машини вийшло двоє. І почали спокійно вигружати пакети зі сміттям просто на тротуар, – повідомляє «Газета Гостомеля».
Лише зауваження з боку перехожих змусили мандрівників з сусіднього села забрати своє «добро» до багажника і податись далі у пошуках малолюднішого місця. А ми дивуємося звідкіля сміття на вулицях береться. Тут і своїх вистачає, а виявляється ще й із сусідніх сіл “свинарчуки” на гастролі з’їжджаються.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *