Літвинов–Литвинов–Літвінов: маніпуляції з прізвищем маріонеткового т. в. о.

Після провалу акції на підтримку Ірпінського району тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Ірпеня Андрій Літвинов влаштував у наметі «громадську приймальню», на якій значиться інше написання прізвища «Литвинов». При цьому в надуманий антиконституційний спосіб зібрався відкликати народного депутата України Олександра Горобця, обраного торік з переконливою перевагою по мажоритарному 95 округу. У такий спосіб черговий маріонетковий очільник Ірпеня намагається привернути увагу до своєї малозначущої і маловідомої в Ірпені персони.

Літвинов–Литвинов–Літвінов: маніпуляції з прізвищем маріонеткового т. в. о.
Допис Андрія Літвинова в мережі facebook / Скрин

Літвинов не вигадав нічого особливо оригінального, мавпуючи свого ляльковода – вже два роки сірокардинальствуючого в Ірпеня Володимира Карплюка, який обіцяв жити місяць в наметі під прокуратурою. Натомість просидівши там кілька годин, замінив поселення концертом на вході у прокуратуру, під час якого на сходах витанцьовували зокрема Анастасія Попсуй та Андрій Літвинов – маріонеткові наступники Карплюка.

Нинішній відкличний намет на БКЗ привернув увагу ще й написанням прізвища «Литвинов». Змінена одна літера порівняно з варіантом, що  значиться у підписах під документами міської ради, які зараз активно «підмахує» Літвинов. Його соратники в інформаційному просторі поширюють іще один варіант написання цього прізвища – Літвінов.

З цього приводу виникає природнє запитання: з якою мотивацією все це робиться? Найближче оточення не знає прізвища т. в. о. Ірпеня? Чи настільки безграмотне, що не може його вірно написати?

Літвинов–Литвинов–Літвінов: маніпуляції з прізвищем маріонеткового т. в. о.
Скрин з сайту www.irpin.online

Існує й інша версія, що подібні помилки робляться умисно, аби потім було легше «відмазувати» в судах маріонеткового т. в. о. від відповідальності за нині у великій кількості підписувані ним рішення, м’яко кажучи, сумнівної законності. Позаяк суто формально – Літвинов, Литвинов і Літвінов – три різні особи. Вже був прецедент, коли прокурорське реагування відносно Карплюка умисно затрималося через начебто «випадкову» помилку – замість «Андрійовича» його охрестили «Анатолійовичем».

Зважаючи на це, варто ретельно стежити та робити фото і відеофіксації всієї діяльності маріонеткового т. в. о. Літвинова, аби він потім не «відмазався» від своїх «подвигів» шляхом «випадкової» підміни прізвища.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *