«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» В ГОСТОМЕЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ

Напередодні Дня Збройних Сил України відбулася патріотично-спортивний традиційний захід «Козацькі забави» між учнями 5-А,5-Б та 5-В класів. До цього заходу учні разом із класними керівниками підійшли дуже ретельно: готували девіз, емблеми команди, вивчали козацькі пісні та українські традиції. Звичайно і тренували м’язи та витривалість.

«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» В ГОСТОМЕЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ

Вболівальники-однокласники також не залишилися осторонь: підготували плакати для підтримки своїх команд. З неабияким завзяттям виборювали під час 9-ти конкурсів команди свою перемогу. І від гучної та дружньої підтримки вболівальників просто закладало вуха! У результаті запеклої боротьби, під час якої учні продемонстрували спритність, силу, витривалість, розум та кмітливість перемогу, отримала команда учнів 5-А класу, друге місце вибороли учні 5-В класу і з відривом лише в 1 бал третє місце посіли учні 5-Б класу.

«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» В ГОСТОМЕЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ

Хочеться висловити окрему подяку Гостомельському селищному голові Юрію Іллічу Прилипку за дотримання свого слова, а саме: забезпечення нової музичної апаратури (колонки, радіомікрофони), які дають можливість більш якісно проводити свята у школі!

 

Катерина ПАВЛЕНКО,

вчитель ЗОШ № 13

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *