Конкурс грантів «Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад»

Конкурс грантів «Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад»Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс грантів «Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад».
Мета конкурсу – сприяння розробці, публічному обговоренню, лобіюванню ухвалення та впровадженню стратегічних документів новоутворених об’єднаних територіальних громад як важливих складових їх розвитку, задля надання практичної допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні.
Учасники конкурсу – громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди
Загальний бюджет конкурсу – 2 394 924 гривень.
Максимальний розмір гранту – 350 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 200 000 – 280 000 гривень).
Термін реалізації проекту – до 12 місяців.
Останній термін подання проектів – 15 січня 2016 року.
Оголошення результатів – до 20 лютого 2016 року.
Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з органами місцевого самоврядування, коаліції з іншими громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, органами самоорганізації населення (у тому числі з інших адміністративно-територіальних одиниць України).
На отримання фінансування в межах конкурсу не можуть претендувати прибуткові організації, політичні партії, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, релігійні громади та приватні (фізичні) особи, а також фізичні особи-підприємці.

Джерело: КОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *