Ірпінські юні митці ілюструватимуть книги

Всеукраїнський книжковий фестиваль “Irpin Book Fest 2018” вже втретє проходить саме у м. Ірпінь й покликаний донести до українського читача сучасну вітчизняну книгу, познайомити з творами відомих авторів, дати можливість читачу поспілкуватися з письменниками й представити свої новинки широкому загалу. Важлива місія фестивалю – відродження колишньої слави Будинку творчості письменників «Ірпінь» та відновлення іміджу міста Ірпінь як літературної столиці України.

Ірпінські юні митці ілюструватимуть книги

У рамках фестивалю @irpen_artschool започаткувала Перший Арт-вернісаж юних митців “Книжкова ілюстрація”
Мета і завдання вернісажу:
посилити у молодого покоління бажання розвивати і духовно збагачувати рідний край, виявити юні таланти Ірпінського краю, сприяти творчому зростанню молоді України.

Вік учасників: 13–17 років;
Тривалість: 4 дні;
Початок: 16. 05. 2018 (середа);

Завершення: 20. 05. 2018.
Місце урочистого початку: Парк творчості письменників (м. Ірпінь, вул. Стельмаха, 20) о 18:00.
Підсумок: виставка робіт на Центральній площі Ірпеня 20 травня, виставка робіт у Арт-центрі «Irpen Art School», частування-солодощі.
До участі приймаються авторські твори образотворчого мистецтва у наступних номінаціях:
– Графіка;
– Живопис;
– Комбінована техніка.
Формат А3 (вертикаль, горизонталь).
Кількість робіт від одного автора – 1 робота у 1 номінації за вибором учасника.
Арт-вернісаж поєднує два напрями:
І – любитель-початківець (учні ХЗОШ);
ІІ – здобувач художньої освіти (вихованці художніх шкіл і студій, студенти ВНЗ І-ІІ ступенів акредитації). Призи і бонуси для I і II напрямів відповідно:
Гран-прі – гаджет / графічний планшет:
1 місце – абонемент «Повний» (1 міс. навчання) / етюдник і набір олійних фарб,
2 місце – абонемент «Міні» / мольберт і набір акварельних фарб,
3 місце – участь у майстер класі / акварельний альбом і набір пастелі.
Глядацькі симпатії – Пробне заняття / скетч бук і набір проф. олівців.

Онлайн реєстрація учасників за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflnLrgZki80v-Gbo_rvRKsUf6aOkwTcy2M3aQkbm8k-Uvg8Q/viewform

Художня школа творчого зростання розпочала свою роботу 1 вересня 2015 року мальовничому у м. Ірпінь Київської області і за 2 роки діяльності перейшла у статус Арт-центру Irpen Art School в м. Ірпінь.

Арт-центр має на меті сприяти розвитку творчої самосвідомості кожної особистості, зрощувати молоді таланти, розкривати творчій потенціал у небайдужих, які прагнуть більшого, прагнуть саморозвитку, незалежності, бажають творити історію мистецтва сьогодення у вільній Україні.

Ірпінські юні митці ілюструватимуть книги

На заняттях у школі опановують класичну художню науку з рисунку, живопису, композиції, пластичної анатомії і перспективи усі вікові категорії: від 8 років до людей поважного віку. Мистецькі лекції, арт-презентації, майстер-класи і арт-релакс надають можливість усім охочим розвиватися у культурному напрямку й отримувати задоволення від результатів власної діяльності.  Саме тому девіз ХШАРЖ IAS – «Зростаємо творчо разом!» вже традиційно об’єднує усі покоління у велику творчу родину.

У «Irpen Art School» створено особливу атмосферу Арт-центру, де акцент у навчальному процесі поставлено на індивідуальних підхід до кожного вихованця і передбачає передусім всебічний розвиток як дорослих, так і дітей.

Спеціально для абітурієнтів у мистецькі виші в ХШАРЖ IAS розроблено «Підготовчі курси», після проходження яких юний талант має можливість вступити до обраного навчального закладу.

Вихованці ХШАРЖ IAS постійно беруть участь у художніх виставках, конкурсах, олімпіадах, арт-вернісажах, Міжнародних арт-фестивалях, художніх пленерах. Стають самостійними у власному виборі, популяризують рідне місто, свою Батьківщину. Спеціально розроблена навчальна програма Irpen Art School охоплює чотири роки, та за два роки творчої діяльності школи шість вихованців вже стали студентами престижних українських і закордонних вишів, де продовжують свій власний життєвий шлях.

ХШАРЖ IAS є засновником благодійного арт-аукціону «Мистецтво жити разом» на підтримку Громадської організації прав тварин м.Ірпінь, організатором Першого юнацького арт-вернісажу «Книжкова ілюстрація» (в рамках книжкового фестивалю «Irpin Fest 2018» – Відродження літературної столиці»). Для дітей, батьки яких стали учасниками військових дій у зоні АТО, на постійний основі діють спеціальні пропозиції для навчання.

Художня школа проводить набір учнів у структуровані за віковими категоріями навчальні групи упродовж усього календарного року.

Школа забезпечує повністю усіма художніми матеріалами, що потрібні для навчання.

Офіційний сайт ХШАРЖ IASЖ: http://hurgi.com/irpenartschool

Адреса: м. Ірпінь, вул. Центральна, 37а, 4 поверх

Контакти: +38 050 101-66-22, +38 098 101-66-22

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *