Ірпінські провокації як наслідки розчарувань від закордонних вояжів

Ірпінь не перестає дивувати не тільки ірпінчан і весь світ загалом і з війною, і без війни.

Після боїв та руйнації міста нещодавно ми стали очевидцями тривалої закордонної подорожі Ірпінської делегації. Хотілося написати на чолі з міським головою Олександром Маркушиним… але судячи з того, як подавалася інформація багатьма каналами, доречніше буде написати на чолі з Володимиром Карплюком, головою Інвестиційної ради, якого ще називають сірокардинальствуючим мером Ірпеня.

Недавнім часом протягом близько двох тижнів, скажемо так, група осіб наближених до Ірпінської влади осіб активно піарила в медіа-просторі закордонну поїздку – Г’юстон-Париж-Брюссель-Борна(Німеччина)… це ті місця, що запам’яталися, можливо щось пропустили. Під час цих вояжів представники Ірпінської делегації зустрічалися з різного рівня закордонними діячами. Хоча в цей час чимало іноземних гостей відвідували Ірпінь, але їхнім прийомом займалася секретарка міськради Анжела Макєєва.

Мета закордонної поїздки, що називається, свята – знайти ресурси для відбудови Ірпеня, зруйнованого внаслідок рашистської навали. Закордонні друзі також раді прийти на допомогу. Тільки-от схема: давайте нам гроші, а ми самі розберемося, як ними розпоряджатися – не проходить. Педантичні західні політики і бізнесмени схильні контролювати використання кожного цента, який вони віддають на допомогу, у тім числі й нашому Ірпеню. Тим більше, що на весь світ відома його довоєнна корупційна «слава», яку створили Карплюк з прибічникамиІ.

Так от. Залишившись невдоволеними такими наслідками тривалого закордонного вояжу, його ідейні натхненники невдовзі після повернення до Ірпеня затіяли нову інформаційно-психологічну провокацію.

Ірпінські провокації як наслідки розчарувань від закордонних вояжів Запросили до співпраці на відновлення Ірпеня японського архітектора Хірокі Мацуру, найбільш відомого тим, що він… проектував об’єкти у москві. Одразу після цього в інформаційному просторі розігнали хвилю невдоволення перспективою залучення цього архітектора, якого підозрюють у причетності до фсб.

Ірпінські провокації як наслідки розчарувань від закордонних вояжів

Очевидна навмисна провокація чимось (?) невдоволених згаданою тривалою закордонною проїздкою Штатами та країнами ЄС. Мовляв, не хочете допомагати Ірпеню так, як ми вважаємо за потрібне, то от вам така заміна.

Подібні провокації в стані Ірпінської влади далеко не перші. Можна пригадати тортик для російського ТБ від депутатки з «Нових облич» Наталії Лободи. Тоді керівництво цієї кишенькової партії Карплюка майже рік торгувалося перед тим, як відкликати її з депутатів. Потім була фонограма російського гімна на сесії Ірпіньради. Зйомки російських серіалів у приміщенні міськради. Тривала співпраця, від якої намагалися відхреститися, з майбутнім маріупольським колаборантом. І от свіжа провокація – показове загравання із архітектором-проектантом москвИ.

Виникає логічне запитання в умовах воєнного часу: чи не занадто вже загралися згаданими провокаціями їхні автори?! Давно вже ними пора зайнятися відповідним структурам, а нині й сам бог велів. Конкретно стосовно цієї справи розклади видаються наступними. Маркушин – посадова особа. Проте разом з ним у закордонне турне їздила чимала свита добряче відгодованих лобуряк призивного віку.

Ірпінські провокації як наслідки розчарувань від закордонних вояжів Ірпінські провокації як наслідки розчарувань від закордонних вояжів

Їм би снаряди до гаубиць 155 калібру подавати, а не за кордонами без толку вештатися та після того займатися всілякими провокаціями й навмисностями. Такий от натяк для СБУ, МВС, ЗСУ – раптом хто зацікавиться ірпінськими дивацтвами.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Ілюстрації з відкритих джерел

 

One thought on “Ірпінські провокації як наслідки розчарувань від закордонних вояжів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *