Ірпінська влада ошукала Гостомель: обіцяли мільйони – не дали нічого

Гостомельчани апелюють до громадськості у відеозверненні, записаному на фоні фонтанів перед міськрадою

 

З Ірпеня селищному бюджету Гостомеля перераховано 6 з лишком мільйонів гривень. Із обіцяних тридцяти загалом цього року. Це при тому, що торік гостомельські підприємства наповнили міський бюджет Ірпеня на понад 131 мільйон гривень. Цього року очікуються ще більші бюджетні надходження з Гостомеля.

Ірпінська влада ошукала Гостомель: обіцяли мільйони – не дали нічого

На недавній 71-й сесії Ірпінської міської ради одним з пунктів питання порядку денного значилися зміни до міського бюджету. Гостомель розраховував, що ще сім мільйонів будуть спрямовані ірпінськими депутатами на розвиток селища. Втім, не так сталося, як гадалося. Про це стало зрозуміло зі відеозвернення гостомельського селищного голови Юрія Прилипка та секретаря ради Олени Кислиці, яке вони записали одразу після того, як вчора, 4 вересня, вийшли ні з чим з приміщення Ірпінської міськради.

Сьогодні відвідав Ірпінську міську раду. Зареєстрував звернення стосовно коштів що зароблені Гостомельчанами та повернуті в Гостомель рішенням ІМР від 29.08.2019. Але документи отримати не представилось можливим. В.о Ірпінського міського голови немає. На робочому місці немає взагалі ніякої компетентної особи щоб надала відповіді на питання чому відсутне рішення по якому Гостомель має виконувати роботи передбачені бюджетом селища. Я вимушений перенести засідання сесіі в Гостомелі, про що повідомив депутатів на Погоджувальній раді. Дякую депутатам за розуміння та підтримку. Відповідно до закону, відповідь повинна від Ірпеня бути надана за десять днів після голосування. Прикро що на 525 році існування, Гостомель переходить на таки стосунки із Ірпенем. Нагадаю , що надходження від Гостомеля складають більше 130 млн. Сесію в Гостомелі домовились провести 19 вересня о 10.00. Офіційна інформація буде на сайті. На цієї сесіі нам належало прийняти кошти субвенції та спрямувати їх на роботи передбачені бюджетом Гостомеля на 2019 рік.В цьому році Ірпенем повернуто лише 7 мільонів з 130!Кошти зароблені гостомельськими підприємцями не повертаються до селища!

Опубліковано Юрієм Прилипком Середа, 4 вересня 2019 р.

 

Керівництво Гостомеля розраховувало отримати обіцяні фінансові рішення на субвенції розміром сім мільйонів гривень для виконання робіт у селищі. Натомість прикро констатували факт чергового невиконання обіцянок ірпінською владою.

Ірпінська влада ошукала Гостомель: обіцяли мільйони – не дали нічого

Нагадаємо, що рішення згаданої сесії Ірпінської ради приймалося «критичною більшістю» голосів за присутності мінімально необхідних 19 депутатів для досягнення кворуму. Іншими словами, якби хтось із депутатів Ірпіньради не проголосував за бюджетні зміни (чи інші питання), то воно б не пройшло. Проте, ніхто на 71-й сесії Ірпінської ради навіть словечка не замовив про Гостомель. При тому, що там були присутні й слухняно голосували за всі «потрібні» питання троє депутатів, так чи інакше  причетних до Гостомеля: депутатка від УКРОПу – Наталія Смолянчук, директор школи №13 Володимир Захлюпаний, вибраний за списком БПП, та його однопартієць Ігор Ковтун – забудовник на теренах Гостомеля. Бодай хтось один із них на згаданій сесії мав нагоду заблокувати/вирішити потрібні Гостомелю питання. Натомість вони разом з іншими КіНОшниками продовжували тиснути кнопки за останній карплюківський дерибан.

Ірпінська влада ошукала Гостомель: обіцяли мільйони – не дали нічого Гостомельчани апелюють до громадськості у відеозверненні, записаному на фоні фонтанів перед міськрадою

З цього приводу виникає логічне запитання: чи спроможна згадана трійця зі своїх кишень солідарно компенсувати 125 мільйонів гривень, які Ірпінська влада цього року недоплачує бюджету Гостомеля?

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *