Ірпінська влада – Гостомелю: 315 мільйонів заборгувала – 50 пообіцяла

Закінчується нинішній 2019-й фінансовий рік, і невдовзі нас чекає розподіл бюджету-2020. Ірпінські чиновники, що звикли розпоряджатися громадським коштом, наче своїм власним, переполошилися. Найбільше їх непокоїть невтішна перспектива відходу основного фінансового донора Ірпінського бюджету – Гостомеля.

Ще б пак. За 2019 рік Гостомелю обіцяли 30 мільйонів надходжень із понад 130, які підприємства селища перераховують до міського бюджету Ірпеня. Насправді було спрямовано кілька мільйонів – і то не на нагальні потреби селища, а ремонти тротуарів біля «своїх» депутатів, прокладання асфальтової дороги на неіснуючій вулиці, аби хоча б якось підвищити купівельну спроможність новобудов пов’язаного із Карплюком ЖК «Авіатор», на який нещодавно наклали арешт.

Аби хоча б якось тимчасово стримати те, що неможливо відвернути – відокремлення Гостомеля від Ірпеня, а точніше, вихід селища із під опіки недолугої нинішньої влади – політичні банкрути в папахах та без них вигадують дедалі нові легенди на тему «щедрого фінансування» Гостомеля, власне кажучи, його ж грошима. Цього разу один діяч з карплюківського оточення пообіцяв Гостомелю вже 50 мільйонів. Що називається: хто більше? І хто заважав ірпінській владі раніше нормально фінансувати гостмельські об’єкти?! Чомусь вони з року в рік залишалися без бюджетної підтримки.

Ірпінська влада – Гостомелю: 315 мільйонів заборгувала – 50 пообіцяла

Як можна вирахувати з цієї діаграми, за 4 роки правління в Ірпені Карплюка та його оточення – Гостомелю недоплатили близько 315 мільйонів ним же зароблених коштів. Це без врахування нинішнього року, остаточні фінансові підсумки якого ще не підведено.

До слова, і в самому Ірпені бюджетні кошти використовуються, м’яко кажучи, не раціонально. У місті спостерігається очевидне перенаселення й перевантаження всієї інфраструктури. Традиційними стали відключення та аварії комунікацій енергопостачання.  Транспортні затори й переповнені школи та довжелезні черги у  дитсадки. Натомість всі ці проблеми недовідставлена ірпінська влада «вирішує» лише на папері та у піарних відеороликах для наївного довірливого електорату. Показують нові школи на красивих малюнках-проектах. Натомість насправді стаханівськими темпами зводиться комерційне житло на продаж та закопуються десятками мільйони бюджетних коштів у набережні за межами міста.

Виникає логічне й вочевидь риторичне запитання: що вони спроможні зробити корисного для Гостомеля, якщо навіть у наразі очолюваному ними Ірпені – не спроможні толком розпоряджатися бюджетними коштами на користь Громади?!

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

 

One thought on “Ірпінська влада – Гостомелю: 315 мільйонів заборгувала – 50 пообіцяла

  1. А что мэр Ирпеня все еще на свободе, а пора его посадить на место и дать свободу громадам по настоящему , а не на бумаге, вот вам и красочный капитализм во всей красе. Даешь капитализацию всей страны! То ли еще будет, ой, ой…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *