Ідея пішохідного місточка біля Романівського мосту (+ відео)

Потреба пішохідного переходу через Ірпінь-річку біля Романівки назріла ще раніше – до війни, внаслідок якої був зруйнований автомобільний міст на трасі Р-30. Після тих подій вона стала відомою на весь світ як «Дорога життя».

Наразі там ведеться будівництво нового моста. Зруйнований залишиться меморіалом про ті жахливі часи березня-2022. Поруч функціонує тимчасовий міст, біля якого стоїть знак обмеження швидкості 40 км/год. На жаль, далеко не кожен водій його дотримується, що створює небезпечні ситуації для пішоходів і не тільки.

Звісно, для спорудження нового автомоста потрібен час. Але у будь-якому випадку там був би доречним і пішохідний перехід. Приблизно такого плану, як той, що біля залізничного мосту.

Такий пішохідний міст може з’єднувати закінчення пішохідно-велосипедної набережної із протилежним берегом річки Ірпінь, де розташований офіс «Орлану» та наразі зруйнований Будинок культури Романівки, на місці якого планується створення меморіального комплексу.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *