Гостомельські метаморфози

Вже два місяці в Гостомелі частина алеї біля ринку слугує місцем для фотосесій та притягує до себе дітей, мам і голубів, які купаються під струменями поливної системи. Чому тільки половина алеї засаджена газоном? – прокоментував Юрій Прилипко, інвестор і організатор ідеї. Це для того, щоб люди прагнули жити краще, адже дуже серйозна проблема низького рівня культури – бідність, а причина бідності – недостатня вмотивованість. А також цією алеєю контрастів він показує людям, що треба бути дієвим, і що не у все треба вкладати гроші, адже для того, щоб росла трава потрібна лише вода і лише праця – щоденний полив, як альтернатива дорогій автоматичній системі.

Алея Контрастів у центрі Гостомеля

Та на цьому ініціатива Юрія Ілліча не вичерпалася, і вже скоро на парк чекають метаморфози.

До справи підключилися дві компанії: Dikinfrost і VL Solutions.

Ними було розроблено проект модернізації та облагородження Гостомельського парку Закоханих (так ця алея зветься), для того щоб дати можливість жителям відпочивати по-європейськи, а також приваблювати в селище туристів.

Гостомельські метаморфози

 

При розробці даного проекту більшою мірою використовувалися сучасні технології, націлені ЗРОБИТИ ГОСТОМЕЛЬ КРАСИВІШИМ – реконструкція і реставрація парку.

Реконструюють ліхтарі: замінять тріснуті або розбиті шибки, а корпус і кріплення зачистять від іржі і пофарбують. Звичайні лампи розжарювання змінять на енергозберігаючі LED-лампи, у яких термін служби вимірюється роками, а споживання енергії в 10 разів нижче, ніж в звичайних. На кожну лампочку парк отримає 2 роки гарантії.

Реконструюють фонтан: разом з будівельниками розроблять його новий зовнішній вигляд, відповідний назві парку Закоханих. Навколо фонтану з внутрішньої сторони встановлять Led підсвічування, яке фарбуватиме воду в різні кольори, а всередині під камінням встановлять світильник у вигляді кулі, який пускатиме промені світла крізь щілини в каменях.

В плани також входить відновлення бордів для розміщення реклами: підведення електрики, установка оргскла, монтаж підсвічування.

Пам’ятник Чорнобильцям реставрують так, щоб він мав доглянутий вигляд. Напис та куля будуть підсвічені.

В ГОСТОМЕЛІ СТАНЕ БЕЗПЕЧНІШЕ!

В ГОСТОМЕЛІ СТАНЕ БЕЗПЕЧНІШЕ!

У парку встановлять 8 камер спостереження, які охоплюватимуть весь парк. Додатково 2 камери будуть встановлені вздовж дороги і реєструватимуть в’їжджаючі і виїжджаючі машини. Камери оснащені інфрачервоним підсвічуванням, тому вони працюватимуть і в нічний час доби.

Відеореєстратор зберігатиме запис з камер протягом 2х тижнів, з можливістю віддаленого підключення до нього за допомогою системи управління парком «DikiBox»* через інтернет і трансляцією камер на сайт парку.

У випадку відключення живлення, система відеоспостереження зможе кілька годин працювати автономно, тримаючи парк під контролем.

Охоронний блок буде виконувати функцію двостороннього зв’язку. У випадку порушення порядку в парку, охорона зможе зробити порушнику зауваження, просто зателефонувавши з мобільного телефону на охоронний блок.

Якщо хтось спробує розкрити ящик з блоком управління парком, то спрацює світлозвукова сирена, а також будуть дзвінки і смс на вказані номери з інформацією, який датчик спрацював.

Світлозвукову сирену, при необхідності, можна буде ввімкнути, або вимкнути дистанційно, використовуючи мобільний телефон.

До охоронної системи підключать тривожні кнопки в кількості 3 шт. У випадку небезпеки можна буде зв’язатися з охороною парку.

Також тривожні кнопки можна буде використовувати для того, щоб залишити свої побажання, або пропозиції щодо поліпшення парку чи міста.

ГОСТОМЕЛЬ ПОЧУЮТЬ!

big-image06-a

В парку встановлять систему звукового супроводу, яка складатиметься з 9 колонок (охоплюватимуть весь парк), двох каналів звуку – на першу частину парку і на другу. Колонки відтворюватимуть фонову музику, оголошення рекламного характеру, а також екстрені оголошення, які можна буде зробити в реальному часі, підключившись до системи управління парком «DikiBox» через інтернет, або мобільний телефон з будь-якої точки Гостомеля.

В ГОСТОМЕЛІ СТАНЕ СВІТЛІШЕ!

У нічний час зелені галявини з травою навколо парку підсвічуватимуться лазерними або Led променями, які створюватимуть романтичну атмосферу і підсвічуватимуть парк. Це додасть парку особливості і унікальності.

Бювет прикрасять відповідно до стилю парку романтичною атрибутикою, до нього прокладуть стежку від центральної доріжки. Під дахом бювету встановлять ліхтар, який буде автоматично світити в нічний час.

ДЕ РОБИТИ «ДОМАШКУ» НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ – ВИРІШЕНО!

В парку встановлять альтанку, обладнану розетками для зарядки гаджетів та вайфайєм.

ФІШКИ ПАРКУ:

– На кожній лавочці буде встановлена розетка, для зарядки гаджетів (телефонів, планшетів, ноутбуків). Всього в парку встановлять 14 лавочок.

– На кожній розетці система управління живленням автоматично відключатиме всі пристрої, що споживають енергію більше, ніж ноутбук.

– Спіральний стовп закоханих – це буде мега-фішка парку, так як на нього теж за традицією пари вішатимуть замки, що символізуватимуть їхню любов. При повному заповненні його, адміністрації не доведеться ці замки спилювати, так як можна і потрібно буде навколо існуючого стовпа просто закрутити ще одну спіраль, просто більшу діаметром.

– Картина з LED-стрічки стріляючого в серце Купідона на газоні.

– Програвання через встановлену звукову систему романтичної класичної музики.

МОЖНА БУДЕ ПОБАЧИТИ ЧИ КУРИТЬ ВАША ДИТИНА, АБО ВНЕСТИ КОРЕКТИВИ В ДІЯЛЬНІСТЬ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ЧИ ЗНАЙТИ ОДНОДУМЦІВ)

Буде створено сайт з трансляцією відео з парку, а також на сайті будуть останні новини парку і міста, реклама, і трансляція онлайн відео з камер.

На сайті можна буде розміщувати свої побажання та пропозиції з приводу поліпшення парку чи міста.

Сайт рекламуватиме парк, а також інвесторів в інтернеті.

Основною фішкою сайту буде те, що громадськість зможе за допомогою сайту через камери дивитися за порядком у парку і стежити за тим, щоб парк завжди залишався таким же гарним, як в день відкриття.

Через цей же сайт можна буде управляти обладнанням парку.

Логічне питання – що з цього отримають компанії розробники? Все просто. Вони отримають безкоштовну рекламу на бордах, які відновлять, та прибуток за рахунок платних послуг.

Проект фінансується приватними інвесторами. Тобто бюджетні кошти в нього не вкладатимуться.

 

Автор: Надія ФЕДЦОВА

* Блок «DikiBox» – це спеціалізований комп’ютер, який обслуговує і керує всіма блоками системи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *