Газон у Гостомелі викликає питання

На сьогоднішній день газон – це творіння рук людських. Його необхідно не тільки виростити, але ще й правильно за ним доглядати, що вимагає фізичних і душевних витрат, капіталовкладення; позбавляє особистого часу.

Газон у Гостомелі викликає питання

Занапастити газон, як і будь-що інше, дуже легко. В принципі, це і сталося з газоном в Гостомелі біля ринку на вулиці Свято-Покровській.

Пожовклі трави, пониклі квіти – це те, що ми спостерігали вже багато років з вікна маршрутки, або прогулюючись по алеї. Це не особливо вражає і вже зовсім не викликає естетичного задоволення.

Основна причина цього – відсутність живильної вологи.

Газон у Гостомелі викликає питання

Так було раніше. Тепер же вся ближча до дороги частина зеленіє, блищить на сонечку і привертає погляди і дітей. 28 червня там було прокладено професійну систему поливу: підземні трубопроводи, розставлено зрошувачі на потрібній відстані для охоплення всієї ділянки, що забезпечить рослини оптимальною кількістю вологи за спеціально встановленим графіком.

У людей виник ряд питань щодо цієї системи, як, наприклад, чи не виливається вода даремно? Чи не пожовкне трава? Що буде з системою взимку? і т.ін.

Спробуємо відповісти.

Конструкція передбачає найбільш оптимальний і точний об’єм поливної води для газону. Далі надлишки води за відомою всім схемою потрапляють назад у водний горизонт.

Дуже важливо те, що для благоустрою поливу участь людини потрібна тільки для початкового програмування. Таке програмування проводиться зазвичай на початку кожного сезону.

Газон у Гостомелі викликає питання

Управляється система сукупністю електричних клапанів і контролера поливу – пристрої, де запрограмований графік, або умови для старту поливного циклу.

Програмування дозволяє вибрати оптимальний і зручний час поливу різних частин ділянки – вечірні, нічні, або ранкові години. Тому можна не переживать, що вода на листі не приведе до сонячних опіків.

Ну, а на зиму система консервується.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *