Фітнес для дітей стає все більш популярним

У Будинку торгівлі по вул. Соборна, 103, нашого міста поселився …фітнес-клуб – Fitness Family Club (FFC), в якому відкрилася дитяча спортивна секція.

Фітнес для дітей стає все більш популярним

У спортивному заході взяли участь  діти від 3-х до 13 років. Малеча із задоволенням мірялася на силу та спритність, а найменші (до 7 років) підготували для своїх  батьків подарунки, які  зробили власноруч. Отримали гостинці від організаторів спортивного свята ірпінчан Сергія Волкошовця та Федора Богуша –  і самі дітлахи.

Фітнес для дітей стає все більш популярним

Цікаво, що в юні роки Сергій був стайєром (бігав на довгі дистанції) та займався боксом, а  Федір захоплювався футболом. Їхні дружини любов до спорту втілили у обраній професії – тренера з фітнесу. Тому не випадково на одній із сімейних рад «четвірка» підприємців вирішила, що має нести просвітницьку діяльність в цьому напрямку і Ірпені. Тепер масу позитивних емоцій від занять фізкультури у FFC отримують діти та їхні  батьки, які мають можливість займатися спортом кілька разів на тиждень.

«Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були здорові та гармонійно розвивалися. Тому, тема фітнесу для дітей набирає все більшої популярності. Дитячий фітнес – це не що інше, як добре продумана дитяча фізкультура», – говорить  Федір Богуш.

«Перед дитячим фітнесом і фізкультурою стоять різні завдання. Учитель фізкультури мріє про спортивні досягнення своїх підопічних, тому виховує з дітей хороших спортсменів. А  перед дитячим фітнесом не стоїть завдання виростити з дитини справжнього чемпіона. Головне – зробити спортивні заняття регулярними», – уточнює Сергій Волкошовець.

Фітнес для дітей стає все більш популярним

Дитячий фітнес не примушує дитину робити те, чого вона не хоче. Дуже часто маленькі діти не розуміють, що фізична активність корисна для здоров’я і необхідність виконання тих чи інших вправ. Основа вдалого дитячого фітнесу – це не ефективний набір вправ, а правильна мотивація, яка залежить від майстерності та натхнення фітнес-тренера. Для того щоб дитина виявила бажання виконувати ті чи інші вправи, вони повинні проводитися в ігровій формі, тоді фітнес буде цікавою розвагою для дитини. Більше того, на заняттях дитячим фітнесом не можна змушувати дитину виконувати вправи.

Фахівці стверджують, що дитячі програми сьогодні навіть більш затребувані, ніж програми для дорослих. Тому, для занять дітей відведено окремий зал (вони не мають тренуватися в одному залі з дорослими). Разом з тим, приходять хлопчики та дівчатка сюди  із дорослими, які є постійними відвідувачами FFC, і тепер дітей своїх приводять. Поки мами зайняті на тренажерах, з дітьми працюють  в ігровій формі спеціально підготовлені тренери. Так змалечку діти привчаються до спорту.

Фітнес для дітей стає все більш популярним

Кожен дбайливий батько мріє, щоб його дитина була здоровою і щасливою. Для цього дітей з раннього віку привчають до фізкультури і спорту, справедливо сподіваючись на те, що це принесе свої плоди в майбутньому. І щоб дитина дійсно росла здоровою і міцною, їй необхідно підібрати правильні вправи, враховуючи вік та індивідуальні особливості. А в Ірпінському дитячому фітнес-центрі,  знають, як це зробити.

Автор: Володимир ЕННАНОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *