Електромобіль потужністю 1000 к/с

Американська компанія з китайським фінансуванням Faraday Future представила на виставці CES-2016 у Лас-Вегасі прототип спортивного електрокара FFZERO1 з двигунами потужністю 1000 к/с.

Електромобіль потужністю 1000 к/с

Анонс вийшов досить гучним, оскільки майбутній конкурент Tesla пропрацював в тіні більш ніж 1,5 роки.

Прототип Faraday Future FFZERO1 навряд чи побачить світ в якості серійної машини, хоча компанія натякає на те, що може побудувати обмежену кількість суперкарів.

Електромобіль потужністю 1000 к/с

 Його технічні характеристики:

 потужність декількох електродвигунів 1000 к/с

розгін до сотні менш ніж за три секунди

максимальна швидкість 321 км / год.

Все це – чисто теоретично.

Електромобіль потужністю 1000 к/с

У салоні є місце лише для однієї людини, який захищений системою Halo Safety, а в шолом подаються вода і кисень. Кілька датчиків відстежують в режимі реального часу біометричні показники водія.

Якщо дивитися на речі реально, FFZERO1 не буде першою серійною машиною Faraday Future. І до появи справжньої машини повинно пройти ще кілька років.

Електромобіль потужністю 1000 к/с

В основі FFZERO1 лежить єдина платформа Variable Platform Architecture, на базі якої Faraday Future буде будувати найрізноманітніші машини – від суперкарів до пікапів.


Faraday Future планує продавати свої машини за передплатою по схемі, в якій користувач не є власником, а лише орендує потрібне авто. Седан для щоденних поїздок, мінівен для подорожі з сім’єю, спорткар для трекових днів, кабріолет для недільної поїздки до моря, пікап – для перевезення врожаю картоплі з дачі додому.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *