Двостороння сонячна станція вироблятиме енергії на 40% більше звичайної

Двостороння сонячна станція вироблятиме енергії на 40% більше звичайної

Сонячна електростанція у Вільногірську стане першою у своєму роді в Європі і буде працювати в якості робочої моделі та наочного прикладу для сонячних проектів нового покоління на території всього Євросоюзу.
Європейська компанія Global BOD Group (Литва) вкладає інвестиції у місто Вільногірськ і регіон в цілому з метою якнайшвидшої інтеграції України в європейську сім’ю, – повідомляє Вільногірська міськрада.

Впродовж п’яти років «Сонячний Вільногірськ» створить 20 високотехнологічних робочих місць, підпише контракти з місцевими охоронними, комунальними, будівельними, логістичними та технологічними компаніями і спеціалістами.
Нова сонячна електростанція не матиме негативного впливу на оточуюче середовище, адже електроенергія буде генеруватися сонячними батареями безпосередньо з повітря. Жодних забруднень, шуму і додаткового руху транспорту або іншої робочої сили під час роботи станції не буде.
Ця сонячна електростанція нового покоління потужністю 2 МВт буде використовувати іноваційну технологію двосторонніх сонячних панелей у поєднанні з сучасною системою відстеження сонячної енергії.
Нова технологія дозволить виробляти на 40% більше електроенергії у порівнянні з традиційною сонячною електростанцією такого ж масштабу.
Новий проект зміцнить можливості України і прискорить рух до більш чистої економіки, що грунтується на ефективному використанні поновлюючих джерел енергії.
Церемонія відкриття сонячної електростанції відбудеться у четвер, 29 серпня 2019 року за адресою: м.Вільногірськ, вулиця Промислова, 31/2, – говорится в повідомленні.

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *