Двійника путіна можна арештувати за незаконний перетин кордону

З-поміж версій двійників кремлівського недомірка найвірогіднішою видається така, що різні олігархічні клани  створили й просувають свої підробки путіна. Розподіливши між ними гру ролі президента рФ. Допокищо різні версії пуйла дотримуються узгодженості в діях, певного паритету впливу. Але вже видно, що наростає конфлікт між кланами-гравцями, а відтак і між двійниками путіна.

Двійника путіна можна арештувати за незаконний перетин кордону
Гугл показує, чиїх двійників найчастіше шукають українці

Цілком можливо, що невдовзі станемо свідками комедійної ситуації, коли в одному місці перетнуться два путіни, з’ясовуючи, хто з них справжній. При цьому третій з бункера волатиме, що ті обидва самозванці, а насправді президент рФ саме він. Допоки цього не сталося, клани ляльководів граються між собою й усім світом взагалі.

Якщо на росії місцевий «піпл хаває» ще й не такі маніпуляції, то на міжнародному рівні все частіше чуємо викриття цього факту, і навіть обурення з приводу підставного президента, але допокищо не вирішення цієї неадекватної ситуації. Хоча воно може бути доволі простим. Наприклад, затримання двійника спецслужбами якоїсь країни (куди там він наступного разу вирушить) за незаконний перетин кордону. Позаяк дозвіл (візу) видавали на ім’я в.в. путіна, а не якогось Васі Пупкіна, просто візуально дуже схожого на пуйла. Тож виходить, що Пупкін незаконно перетнув кордон. Це щонайменше.

Також він видає себе за іншу особу, веде перемовини і підписує офіційні документи міжнародного рівня! За підробку підпису з метою якогось невеликого особистого збагачення можна отримати чималий термін ув’язнення. А тут йдеться про підробку надзвичайно важливих документів, які впливають на хід світової історії. Невже таке можна залишати безкарним?! І чи варто дотримуватися подібних, фактично фіктивних, угод?! Питання вочевидь риторичні.

Двійника путіна можна арештувати за незаконний перетин кордону

Для звичайних громадян вже давно ввели біометричні паспорти. Окрім всього іншого, вони надійно виключають можливість фальсифікації особи підставлянням двійників. Проте на перших державних осіб чомусь біометричні паспорти не поширюються. Зрозуміло, що світова дипломатія має давні досить консервативні традиції. Але ж і їх потрібно змінювати. Тим більше, що описана вище ситуація довкола двійників путлера до цього переконливо спонукає.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *