До Державного бюджету бізнес Київщини спрямував 2,4 млрд грн ПДВ

 

До Державного бюджету бізнес Київщини спрямував 2,4 млрд грн ПДВ

З початку року платники податків Київщини сплатили до Державного бюджету 2,4 млрд грн ПДВ. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко. За наданою інформацією, цей показник на 24% або 462 млн грн. перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

3 березня 2023 року Президент України підписав Закон України від 07.02.2023 № 2918-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг» (далі – Закон).

Законом внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), відповідно до яких виключається положення абз. 15 п. 69.2 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу, якимпередбаченопроведенняпозаплановихдокументальнихперевірокзаявленихсум ПДВ до бюджетного відшкодування понад 100 тис. грн. протягом 60 календарних днів, що настають після закінчення граничного термінупроведеннякамеральноїперевіркивідповідноїдеклараціїабоуточнюючогорозрахунку.

У зв’язку з цим термін проведення документальних перевірок бюджетного відшкодування ПДВ на суму більше 100 тис. грн з підстав за п. п. 78.1.8 п. 78.1 ст. 78 Кодексу становитиме до 30 календарних днів після закінчення строків на проведеннякамеральноїперевіркивідповідноїдеклараціїабоуточнюючогорозрахунку.

Зазначені зміни набрали чинності 20.03.2023.

ГУ ДПС у Київській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *