Депутатка Ірпіньради Віолетта Дворнікова стала заступницею голови Київської обласної парторганізації «Батьківщини»

Депутатку Ірпінської міськради Віолетту Дворнікову обрали заступником голови «Батьківщини» на Київщині.

Депутатка увійшла до складу бюро Київської обласної організації та координуватиме діяльність місцевих партійних організацій.

Депутатка Ірпіньради Віолетта Дворнікова стала заступницею голови Київської обласної парторганізації «Батьківщини»

Віолетта Дворнікова − депутатка Ірпінської міської ради від «Батьківщини» з 2020 року, це її друга каденція в міськраді Ірпеня. Вона очолювала відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету міської ради, працювала радником Ірпінського міського голови.

З 24 лютого депутатка разом із міським головою залишилася в Ірпені, вона координувала евакуацію цивільного населення, забезпечувала потреби територіальної оборони міста, працювала на «гарячій лінії» з питань евакуації та гуманітарної допомоги. З моменту створення Добровільного формування територіальної громади (ДФТГ) Ірпеня стала її членом.

Депутатка має чотири вищі освіти. Вона нагороджена відзнакою Ради національної безпеки та оборони України III ступеню, медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь», Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України».

Віолетта Дворнікова входить до Європейської асамблеї жінок-депутаток, виконавчого комітету Національного олімпійського комітету в Київській області. Є директоркою благодійного фонду «Добре серце Батьківщини», Асоціації жінок України «Дія.Приірпіння». У 2009 році заснувала студію танцю «Jardin de la Dance» – першої хореографічної студії в Ірпені, яка увійшла в ТОП-10 найкращих танцювальних колективів України.

Джерело: Офіційний сайт партії «Батьківщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *