Чому в першу чергу заборонять автобуси на ДВЗ

Згідно даних Міністерства інфраструктури України, близько 60%  забруднюючих речовин в атмосферне повітря,  яке здійснює автомобільний транспорт,  припадає на долю автомобілів юридичних осіб, у той час як на долю автомобілів фізичних осіб припадає лише близько 40% таких викидів, – повідомила Марина Китіна.

Таким чином, найбільшим споживачем палива та найбільшим забруднювачем атмосферного повітря у сфері автомобільного транспорту є автомобілі юридичних осіб, які становлять лише 10,6% від загальної кількості автомобілів, що перебувають на обліку в Україні.

Чому в першу чергу заборонять автобуси на ДВЗ

До числа таких автомобілів належать автобуси, як один з найбільш чисельних видів професійного транспорту та вантажні автомобілі повна маса яких не перевищує 7,5 тон, на які припадає найбільший відсоток вантажних перевезень у містах.

І якщо вантажні електромобілі ще недостатньо присутні на ринку, то електробуси, в достатній мірі та належної якості вже давно є на ринку автомобільного транспорту, у тому числі українських виробників, які сумарно вже можуть випускати їх тисячами штук в рік.

Звісно при наявності відповідних замовлень.

Саме це є достатньою підставою  для започаткування їх масового використання в Україні вже найближчим часом.

І саме тому новим законопроєктом №8172 передбачається поступовий перехід від використання дизельних автобусів до використання автобусів з нульовим рівнем викидів забруднюючих речовин, а саме електробусів або автобусів на водневих паливних елементах.

Чому в першу чергу заборонять автобуси на ДВЗ

Цей «зелений» перехід запланований до 2036 року, коли пропонується повністю заборонити використання автобусів з ДВЗ в українських містах.

Деталі, строки та умови переходу на електробуси я привела у слайдах до цього допису.

Україна буде електромобільною державою!

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *