Бучанські податківці провели «гарячу лінію» щодо актуальних питань нарахування та сплати податку на майно

У Бучанському відділі податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану. Актуальні питання нарахування та сплати майнових податків».

Бучанські податківці провели «гарячу лінію» щодо актуальних питань нарахування та сплати податку на майноНа запитання платників податків щодо порядку нарахування та сплати майнових податків відповідала заступник начальника відділу Олена Мельник.

У ході проведення сеансу «гарячої лінії» податківець нагадала громадянам,що згідно 265 ст. Податкового кодексу України, до складу податку на майно входять: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; плата за землю.

Під час спілкування фахівець поінформувала платників податків, що з 06.05.2023 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» від 11.04.2023р.№3050-IX, яким дозволено не нараховувати та не сплачувати податок на нерухоме майно, яке відрізняється від земельної ділянки, починаючи з місяця, в якому об’єкт зруйновано. Зокрема,створено механізм надання пільг для зруйновної нерухомості, чи такої що потребує капітального ремонту, на підставі даних Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією РФ проти України.

Додатково Олена Мельник повідомила додзвонювачам про можливості використання Комунікаційної податкової платформи, яка створена для надання практичної оперативної допомоги платникам податків та повідомила її електронну адресу: kyivobl.ikc@tax.gov.ua, запросивши платників надсилати на цю адресу запити або звернення з коротким змістом питання та контактами для зворотного зв’язку.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua

 

Бучанський відділ податків і зборів з фізичних осіб та
проведення камеральних перевірок

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *