Байден пересадить федеральний уряд на електромобілі: 650 000 авто замінять екологічно чистини

Байден пересадить федеральний уряд на електромобілі: 650 000 авто замінять екологічно чистини

США повинні встановити дату поступової відмови від пасажирських транспортних засобів, що працюють на двигунах внутрішнього згоряння.

З таким закликом до американського президента Джо Байдена звернулися у листі два американські сенатори-демократи Алекс Паділла та Діанн Файнштейн 22 березня, передає ukrautoprom.com.ua.

«Необхідно взяти приклад з керівництва Каліфорнії та встановити дату, до якої всі нові легкові та пасажирські вантажівки будуть транспортними засобами з нульовими викидами», – зауважили вони. – Президент також зобов’язаний відновити повноваження Каліфорнії встановлювати чисті автомобільні стандарти».

У вересні губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом підписав розпорядження, в якому державне агентство повітряних ресурсів вимагало, щоб до 2035 року всі нові та легкові вантажівки, що продаються у Каліфорнії, мали нульові викиди.

Сенатори також заявляють, що Байден повинен використати компромісну угоду, яку Каліфорнія уклала з виробниками автомобілів, включаючи Ford Motor Co, Honda Motor, BMW AG і Volkswagen AG.

«Національний базовий рівень повинен будуватися, як мінімум, на основі технічного керівництва, встановленого компаніями, які добровільно підписали свої угоди з Каліфорнією», – написали у листі Алекс Паділла та Діанн Файнштейн. – Каліфорнія та інші штати потребують сильного федерального партнера”.

У 2020 році Джо Байден відмовився затвердити конкретну дату припинення продажу автомобілів на ДВЗ, але він пообіцяв різко збільшити електромобілі та зарядні станції. У січні 2021 він заявив, що адміністрація замінить флот федерального уряду з 650 000 автомобілів «чистими електромобілями виготовленими в Америці американськими робітниками».

До квітня Джо Байден доручив Агентству з охорони навколишнього середовища та Національній адміністрації безпеки дорожнього руху переглянути рішення Дональда Трампа у 2019 році про відкликання повноважень Каліфорнії щодо встановлення власних стандартів викидів вихлопних газів та збільшення кількості автомобілів з нульовим рівнем викидів.

Також американські агентства повинні переглянути норми економії палива до липня.

За оцінками Центру біологічного різноманіття, угода в Каліфорнії покращить економію палива у 2022-2026 роках на 3,7% за рік. Норми викидів транспортних засобів Каліфорнії дотримуються 13 інших штатів, а на округ Колумбія припадає понад 40% населення США.

У січні General Motors заявила, що прагне припинити всі продажі бензинових легкових та вантажних автомобілів до 2035 року. Volvo, підрозділ Zhejiang Geely Holding Group, та європейська лінійка Ford заявили, що лінійки автомобілів будуть повністю електричними до 2030 року.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *