А новий електронний браслет вже приготували?

Колишньому ректору податкового університету Петру Мельнику пред’явлена нова підозра – по іншій справі.

Генпрокуратура вжила заходів у справі звільненого від будь-якої відповідальності екс-ректора Податкової академії Петра Мельника. Про це повідомив у інтерв’ю ТСН президент України Петро Порошенко (дивіться відео нижче).

А новий електронний браслет вже приготували?

Президент запевнив, що ГПУ не тільки подала апеляцію на рішення про виправдання Мельника, але й починає вживати заходів щодо притягнення до відповідальності судді, який виніс виправдувальний вирок. Голова держави зауважив, що головна проблема судочинства – судді «часів Януковича». «Як на вулицях з’явились зовсім інші поліцейські, так само будуть і зовсім інші судді. Ми маємо буквально зараз залучити до судочинства сотні нових суддів, які матимуть потужне щеплення від корупції і від тих дій, які чинять судді «Януковичо-Портновського набору»», – каже Порошенко.

Глава держави також нагадав, що наразі ініціює внесення до чинного законодавства поправки, аби такі категорії громадян, як держслужбовці 1 і 2 рангу, судді, прокурори чи правоохоронці у випадку обгрунтованих звинувачень у корупції не мали право виходити під заставу. Порошенко сподівається, що Рада за цей закон проголосує. Крім того, президент закликав депутатів розглянути законопроект про скасування депутатської та суддівської недоторканності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *