2.1 кг наркоти для малайців з анусу українки

2.1 кг наркоти для малайців з анусу українкиВ аеропорту Пенанг 31 грудня була затримана 22-річна українка, яка провезла в країну 2,1 кг кокаїну вартістю в 500 тис. рингіт – близько 116 тис. доларів, передає Joinfo.ua з посиланням на місцеве видання Тhestar.

Керівник місцевого відділу поліції по боротьбі з наркотиками Зир Гуань Бенг Кан сказав, що 22-річна жінка в перший раз відвідала Малайзію і була арештована в 11 ранку після прибуття, коли стало помітно, що вона поводиться підозріло.

«Поліція пішла за жінкою та її затримала, коли вона вийшла з туалету», – сказав він репортерам.

Після огляду було встановлено, що вона несла чотири коробки шоколадних цукерок, що містять 108 пакетів з кокаїном, вагою 2,1 кг. Кокаїн був упакований в барвисті обгортки і змішаний з справжніми цукерками.

«Жінка потрапила в країну, використовуючи туристичний пропуск. Вона ховала наркотики у своїй прямій кишці і дістала їх після прибуття в аеропорт», – сказав Гуань.

Жінка 29 грудня вилетіла з України транзитом через Дубай і прибула в міжнародний аеропорт Куала-Лумпур. А вже звідти вилетіла в Пенанг внутрішнім рейсом, сподіваючись обдурити владу.

За словами чиновника, було встановлено, що жінка не має ніякої інформації, кому передати наркотики. Було зрозуміло, що синдикат зв’яжеться з нею, як тільки вона прибуде в Пенанг.

Зараз йде слідство, щоб встановити звідки везлися наркотики.

Джерело: Joinfo.ua

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *