13 березня (понеділок) у Броварах відбудеться урочисте відкриття «Містечка Миру» (Peace Village)

13 березня (понеділок) у Броварах відбудеться урочисте відкриття «Містечка Миру» (Peace Village).

«Містечко Миру» – пункт Незламності та громадського простору, спроектованих архітектором Маріо Кучінелла та подарованих Броварам Європейським Рухом Ненасильницьких Дій (MEAN) разом з пулом італійських компаній. З українського боку проект впроваджено Міжнародним благодійним фондом Сергія Малика «Вільний дух України» та Київським міським автомотоклубом (КМАМК) за підтримки Броварської районної державної адміністрації Київської області та Броварської міської ради.

«Я щиро вдячний нашим італійським друзям за допомогу Україні й довіру нашому Фонду. Ця наша визвольна боротьба об’єднала всіх небайдужих відчайдух з усього світу, які вірять у свободу, демократію і вільний світ. Тому нічні дзвінки з Італії – “Ви нас не знаєте, але ми вам відправили чотири фури з будматеріалами” – вже зовсім не дивують. Ти просто знаєш, що десь у світі у тебе є друзі, хоча ви ще й не знайомі. Впевнений, що співпраця нашого Фонду і Руху MEAN набиратиме обертів і ми разом зможемо принести багато користі Україні», – додав Сергій Малик, голова МБФ «Вільний дух України» та президент КМАМК.

Будівництво «Містечка миру» розпочалося 6 лютого 2023 року.
Площа комплексу – 300 кв.м.
В теплих та добре обладнаних будинках можна проводити навчання дітей та зустрічі, заряджати акумулятори телефонів або планшетів, або просто зігрітися чи отримати іншу необхідну допомогу. «Містечко миру» обладнане двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, та 16 міні-сонячними генераторами.

«Я був дуже радий бачити, скільки пристрасті численні групи українських громадян, як спеціалістів муніципалітету, так і волонтерів, вклали у те, щоб швидко звести свій знак миру, як звернення до всього світу: українська молодь і дорослі активно беруть участь у опорі на фронті й у відбудові своєї країни. Тут в Україні ми побачили рішучість українців та їхню налаштованість на перемогу. Вони боряться, бо бажають жити, і ідентифікують себе як мирних людей, які прагнуть свободи для свої дітей», – розповів Анджело Моретті, координатор проекту MEAN.

Відкриття відбудеться 13 березня 2023 року о 12:00 на вулиці Героїв України, 18 (м.Бровари)
На урочистий захід запрошені голова Броварської РДА Київської області Володимир Майбоженко, міський голова м. Бровари Ігор Сапожко та представники MEAN та італійських компаній, які профінансували цей проект.

З повагою, Президент КМАМК
Сергій Малик

050 311 35 34

kmamk.com
https://www.facebook.com/kyivautomotoclub
instagram.com/kyivautomotoclub
kmamk23@gmail.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *