Завтра у Ворзелі відбудеться концерт на підтримку відновлення БТК «Заряди українське»

Запрошуємо на фестиваль «Заряди українське» до Будинку Творчості Композиторів, що знаходиться у селищі Ворзель!

Завтра у Ворзелі відбудеться концерт на підтримку відновлення БТК «Заряди українське»

Метою заходу «Заряди українське» є збереження та відновлення Будинку творчості композиторів, як історико-культурної пам’ятки нашої держави та всього українського народу.

У ворзельському краї творили такі композитори, як: Костянтин Данькевич, Георгій Майборода, Андрій Штогаренко, Олександр Білаш, Євген Станкович, П. Майборода, Г. Майборода, Микола Сук, Скорик Мирослав, Лятошинський Борис. Саме у стінах БТК народилися легендарні національні пісні: «Києве мій», «Рідна мати моя», «Два кольори», «Тарас Шевченко», «Ярослав Мудрий»  6-а симфонія і «Метамузика».

У травні місяці 2020 року без проекту та інформаційної дошки будівельна компанія «Київміськбуд-5»  розпочала  свої будівельні та реставраційні роботи на території БТК, що суперечить чинному законодавству України. Було огородженою понад 6 га. рекреаційного лісу  з цінними та унікальними породами дерев за рішенням Виконавчого комітету ворзельської селищної ради №

Громада селища Ворзель, активісти, музиканти та композитори обурені такими діями органів місцевої ради та Спілки Композиторів України, які кулуарно та закрито обмежують інформаційний доступ до проекту та кошторису, щодо  проведення будівельних робіт.

Ініціативна група БТК, музиканти та ГО «Милосердя та співчуття» розпочне з прибирання території, яку ми приводимо у робочий вигляд протягом 2019-2020 р., та продовжимо майстер-класами сучасних митців з композиції, теорії музики, арт-терапії та нестандартних шляхів повернення культури на комунальні землі.

Основна частина МК буде проводитись з 14:00 до 18:00.

Далі до нас приїдуть декілька музичних колективів та проведуть концерт для найстійкіших учасників громади та сміливих активістів.

Будемо щиро раді бачити Громаду Ворзелю, активістів, журналістів, музикантів,  почути думку кожного, щодо минулого, сьогодення і майбутнього Вашої землі.

Повернемо культуру до БТК разом!

P.S. Учасників з дітьми чекають різнокольорові сюрпризи від волонтерів

13 – проведення майстер-класу

14 – український народний гурт Зілля

15 – unsleeping

16 – Sibirskiy posol

 

Дата: 11.07.2020

Час: з 12:00 до 23:00

Місце: смт Ворзель, Соснова 87.

 

Контактна інформація організаторів концерту:

0637265702, 0666339103

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *