Юрій Прилипко: «Якщо комусь допоміг – значить день прожив не даремно»

Селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко провів зустріч з представниками ЗМІ. Юрій Ілліч був обраний на цю посаду на недавніх виборах наприкінці жовтня 2015 року. Відтак, минуло 100 днів перебування на посаді селищного голови. Тож про вже зроблене та плани на майбутнє Юрій Прилипко поділився з журналістами різних видань та телеканалів.

Юрій Прилипко: «Якщо комусь допоміг – значить день прижив не даремно»

Розпочато будівництво двох дитсадків та школи. Так по вулиці Свято-Покровській затверджено технічну документацію на спорудження дитячого Центру творчості. На двох перших поверхах буде дитячий садочок на 120 місць, а на третьому – Центр творчості.

Закуплено устаткування для Будинків Культури – у центрі по вул. Свято-Покровській (раніше Леніна) та на Баланівці по вул. Остромирській (Радгоспна). Зараз там регулярно проводяться вистави, демонстрації фільмів та мультфільмів для дітей, молодіжні дискотеки та інші різноманітні святкові заходи.

Проводяться ремонти доріг і тротуарів, а також приміщення самої селищної ради. Воно чомусь (?) знаходиться на балансі Ірпеня, в якого відтак доводиться просити дозволу навіть на придбання побутових дрібниць, не кажучи вже про такі серйозні речі, як ремонт приміщення, на яке наразі повинна давати дозвіл Ірпінська міськрада.

Взагалі, вирішення багатьох проблем безпосередньо зав’язане на реалізацію адміністративної реформи й утворення об’єднаної громади з адміністративним центром у Гостомелі. Відповідаючи на запитання з цього приводу Юрій Прилипко зазначив, що Гостомель перебуває в очікуванні наступних виборів у новоутвореній об’єднаній громаді, дату яких повинна визначити ЦВК.

Також чимало питань впирається у затвердження Генерального плану розвитку селища. Його прийняття зокрема надасть змогу Гостомелю будувати соціальне житло, яке розподілятиметься у тім числі й для учасників АТО.

На зустрічі з журналістами Юрій Прилипко показав проект Генерального плану, остаточне затвердження якого вирішить чимало питань розвитку селища й об’єднаної громади в цілому, сприяючи залученню інвесторів для будівництва в Гостомелі. Зокрема, для зведення нового житлового масиву з новою мерією по вулиці Леонтовича.

Юрій Прилипко: «Якщо комусь допоміг – значить день прижив не даремно»

«Мені байдуже з ким працювати. Всі будуть працювати на розвиток селища. Для цього я докладу усіх зусиль», – зазначив Юрій Ілліч.

Серед організацій на виконання робіт надаються переваги тим, хто зробить швидше, або дешевше. Тут також усі мають рівні можливості. Стосується це будівництва соціальної інфраструктури чи прокладання доріг та тротуарів.

Окрім іншого в Гостомелі планується вже цього року відкрити свою хлібопекарню  та чайну фабрику, для облаштування якої залучені європейські інвестори. Це десятки і сотні нових робочих місць, а також наповнення місцевого бюджету.

«Планів дуже багато. Я думаю, що ми всі разом з мешканцями Гостомеля – зробимо його кращим. Ми прийшли для того, щоб зробити з селища прекрасне місто, – зазначив Юрій Прилипко, відповідаючи на запитання журналістів. – Мені приємно допомагати людям. Якщо допоміг комусь вирішити якесь питання – це значить, що цей день я прожив не даремно!».

Відео дивіться ТУТ.

 Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *