ЯК ЗАЧАТИ СИНА? АБО ЖІНКА – ЕФЕКТИВНІШИЙ ПРОДОВЖУВАЧ РОДУ

ЯК ЗАЧАТИ СИНА? АБО ЖІНКА – ЕФЕКТИВНІШИЙ ПРОДОВЖУВАЧ РОДУ

Нормальні батьки завжди раді народженню дитини. Не важливо – хлопчик це чи дівчинка. Хоча дехто намагається наперед «запрограмувати» стать майбутнього поповнення. І стосується це не тільки коронованих осіб та прихильників патріархальних традицій продовжувачів роду, а й багатьох пересічних громадян будь-якої країни. Особливо, якщо батьки надумали завести другу, третю, п’яту… дитину, оскільки всі попередні виявилися однієї статі.

ЯК ЗАЧАТИ СИНА? АБО ЖІНКА – ЕФЕКТИВНІШИЙ ПРОДОВЖУВАЧ РОДУ

Тоді люди схильні вдаватися до всіляких дієт, гадань, чаклувань, забобонів і т. ін. Вираховують дні, звіряють групи крові, прискіпливо стежать за раціоном харчування, а в підсумку, що вийшло – те й буде.

Хоча бувають і крайнощі. Наприклад, у Китаї запроваджено кримінальну відповідальність, якщо лікар після ультразвукового дослідження розголосить майбутній матері, хто у неї в зародку. Справа у тому, що політика обмеження народжуваності стимулює сім’ю мати лише одну дитину. Більшість китайців прагнуть, щоб народився хлопчик – продовжувач роду. Відтак, виникла реальна загроза, що майбутнім поколінням китайських чоловіків не буде з ким цей рід продовжувати. Адже багато китаянок, дізнавшись, що у них буде дівчинка, робили аборт. У такий спосіб вони намагалися «ефективніше» використати одноразову нагоду дітонародження.

Втім, бажання «впливати на природу» від цього не зникло – й не тільки в Китаї. Дослідженнями на цю тематику займаються наукові заклади багатьох країн світу. До цікавого висновку дійшли професори Колумбійського університету, дослідження яких охопило близько 50 мільйонів людей. Вплив харчування матері на стать майбутньої дитини незначний. Частіше сини народжуються у багатих, заміжніх і освічених жінок. Дівчаток народжують менш заможні, часто жінки-одиночки. У країнах, що розвиваються здебільшого мріють про хлопця – продовжувача роду. Однак частіше там народжуються дівчатка.

Науковці пояснюють цей парадокс тим, що природа виводить цілком протилежний вищеозначеному принцип продовження роду, вважаючи ефективнішим його продовжувачем – жінку. Адже генетично жінки сильніші за чоловіків. У хлопчика більший ризик померти молодим. А дівчина, як водиться у культурах країн, що розвиваються, рано одружиться і народить внуків. Відтак, мати, яка відчуває брак достатку, здебільшого «запрограмована» народити дівчинку. Це підтверджують і дослідження американців. У бідних афроамериканських сім’ях США народжувалося менше хлопчиків, ніж у заможних сім’ях білих американок.

Вольова, активна жінка, особливо, якщо спортсменка, має значно більше шансів народити хлопчика. Натомість у чоловіків протилежна взаємозалежність. Спортсмени чи чоловіки фізичної праці частіше стають батьками дівчат, ніж менш рухомі мужі.

ЯК ЗАЧАТИ СИНА? АБО ЖІНКА – ЕФЕКТИВНІШИЙ ПРОДОВЖУВАЧ РОДУ

Існують спеціальні дієти для «програмування» майбутнього плоду, проте вони далеко не завжди забезпечують бажаний результат. Втім, можете перевірити самі. Дієтологи вважають, що для зачаття хлопчика потрібно вживати багато м’яса риби, зелені, спецій. Це повинно забезпечити домінування в організмі натрію і калію. Дієта для дівчинки потребує багато вживання молочних продуктів, фруктів, горіхів, забезпечуючи організм кальцієм та магнієм. Прикметно, що цих дієт повинен дотримуватися також і майбутній батько. Причому, за кілька місяців до планованого зачаття. Варто зауважити, що надмірне вживання алкоголю та куріння шкідливе не тільки для майбутніх мам – все це знижує якість сперми.

Стовідсоткову гарантію народження дитини тієї чи іншої статі може дати тільки штучний метод екстракорпорального запліднення, якщо вибрати відповідний сперматозоїд, запліднити ним яйцеклітину поза утробою, а потім вже підсадити в матку готовий ембріон майбутнього хлопчика чи дівчинки. Слід зазначити, що і в цей метод не гарантує народження «пальцем робленої» дитини. Можливі всілякі ускладнення. До речі, статистика свідчить, що частіше виживають генетично витриваліші жіночі ембріони.

ЯК ЗАЧАТИ СИНА? АБО ЖІНКА – ЕФЕКТИВНІШИЙ ПРОДОВЖУВАЧ РОДУПриродно, переважна більшість людей використовують перевірений тисячоліттями «дідівський» (і водночас, «бабівський») метод запліднення. До речі, існує версія, як завдяки ньому можна не тільки зачати, а й вплинути на стать майбутньої дитини. Інтенсивний секс сприятливіший для зачаття хлопчика, коли ритм інтимних стосунків спадає – більша ймовірність появи на світ дівчинки. Подібна версія, випробувана особистим досвідом багатьох пар, підтверджується ще й наступним спостереженням. Поширене явище, коли після війни частіше народжуються хлопчики. У такий спосіб матінка-природа вміло виправляє наслідки людської діяльності сприяючи народженню хлопчиків на зміну чоловікам, багато з яких не повернулися з поля битви.

Проаналізуємо механізм, завдяки якому саме так відбувається. Для воєнного та повоєнного суспільства типовий «гендерний розклад», коли чоловіків дітородного віку значно менше за жінок. З фронту повертається «голодний» чоловік після тривалого статевого утримання. У нього з’являється чималий вибір конкуруючих між собою «голодних» жінок. За таких обставин статеве бажання чоловіка стає домінуючим. «Шалений секс», як наслідок довгого утримання чоловіка та бажання жінки вберегти свого обранця від зазіхань суперниць. «Рай у курені» через неможливість ставити милому інші вимоги. Словом, якщо бажаєте зачати хлопця, змоделюйте подібну ситуацію. Знайдіть можливість для регулярних занять сексом. Одні радять для цього заморські курорти, інші туристичні походи, або ж дачу чи хатинку в селі. Головне на цей час відволіктися від другорядний питань і зайнятися основним.

Якщо ж хочете завести дівчинку, то кохайтеся у розміреному ритмі спокійного життя, коли інтим перетворюється на одну з додаткових функцій сімейних стосунків. Ще одна теорія з цього приводу. Якщо хочете зачати дівчинку, то майбутня мама не повинна отримувати оргазм. Оскільки під час його відбувається викид лужної речовини, яка сприяє успішному просуванню чоловічих сперматозоїдів.

Французькі дослідники з цього приводу також мають теорію. Сперматозоїди носії чоловічої Y-хромосоми менші і легші, через що швидше досягають своєї мети, ніж громіздкі носії Х-хромосоми. Але чоловічі хромосоми вразливіші й менше живуть, ніж жіночі – близько 24 годин в найсприятливішому лужному середовищі. Оскільки яйцеклітина здатна до запліднення в середньому протягом 36 годин, то найближчий до овуляції час злягання сприятливий для зачаття хлопчика. Якщо ж займалися сексом за 2-3 дні до овуляції, то більша ймовірність народження дівчинки.

 

Інші публікації на тему ВАШЕ ЗДОРОВ’Я читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *