ЯК ФУТБОЛ СІМ’Ї ЗБЕРІГАЄ

Уже кілька років на змаганнях різних рівнів гідно представляє Гостомель футбольна команда ветеранів, яким за 45. Футбольно-спортивний клуб «Легіон-ХХІ» був організований ще 2004 року.

– Коли почав збирати команду й організовувати хлопців, то більше половини виявилися місцевими жителями – з Гостомеля, а також Ірпеня й Бучі, – розповідає капітан команди ветеранів Сергій Коломієць. – Оскільки ми на відкритому чемпіонаті Києва представляли Гостомель, то я звернувся з проханням до Юрія Прилипка з проханням грати на полі гостмельського стадіону. Завдяки йому нам не те, що зовсім безплатно, але надали поле з дуже гарною знижкою за користування. Трішки даємо на сімена – травку підсіяти.

Загалом, за сезон проводимо 16 матчів, 8 з яких на гостомельському стадіоні. Це чемпіонат міста Києва. Наша команда також їздить на чемпіонат України по області серед сільських команд від товариства «Колос». Торік утретє поспіль ми стали чемпіонами України серед сільських команд у категорії ветерани за 45 і старші.

Вже три роки беремо участь у змаганнях Ліги Європи. Організував наш президент Вадим Феліксович Каганов (він ще віце-президент ФФУ з футзалу). Минулої весни у Лізі Європи на першому етапі ми посіли перше місце. А восени – друге місце. У Польщі програли, бо там молодші були хлопці. Чемпіонат був за 40 і старші, а у нас всі гравці за 45.

 

Ці успіхи були б неможливими без постійної підтримки відомого мецената Юрія Ілліча Прилипка. Також нам допомагає компанія «Мебель-Камінь» з Горенки.

– Сергію Миколайовичу, очевидно, що гра гостомельських ветеранів не зводиться до суто спортивних здобутків.  

– Так. Для нас зараз футбол – це стимул вести здоровий спосіб життя. Ми також, буває, можемо посидіти за святковим столом. Проте, є завжди стимул підтримувати належну спортивну форму. Адже розуміємо, що навіть після виграшного матчу вже через 2-3 дні – тренування. Потім наступна гра. На нас рівняється молодь. Якщо людей, схильних до випивки, ми долучаємо до футболу, то вони змінюються, стають іншими. Завдяки участі у футбольних змаганнях у нас збереглися дві сім’ї. Справа доходила ледь не до розлучень. Дружини нам сказали спасибі, коли ми цих хлопців забрали до себе в команду. Вони почали вести нормальний спосіб життя. Діти й жінки задоволені. Взагалі, це дуже добре, коли чоловіки, яким за 45, а багато кому по 50-60 років – не марнують вільний час у кабаках, а грають у футбол.

Більше фото можно переглянуті ТУТ

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *