Владу Бучі звинуватили у вивезенні зброї, призначеної для тероборони. Федорук це заперечує

Владу Бучі звинуватили у вивезенні зброї, призначеної для тероборони. Федорук це заперечує

Волонтерка родом із Бучі та ексрадниця Міноборони Дана Ярова в ефірі популярного шоу заявила, що активістів у Бучі залишили без зброї під час наступу рф. І це у той час, коли міськрада мала зброю для тероборони. Місцеві військові зверталися з відповідними списками для її одержання – та їм відмовили. Більш того, волонтерка стверджує, що весь військкомат та ця зброя були вивезені з Бучі на третій день зіткнення з рф. Мер Бучі Федорук спростовує звинувачення у свій бік і вже готує судовий позов про захист честі та гідності.

Про це дізналася із відеосюжету “Шоубісики” на YouTube-каналі блогера Богдана Буткевича.

“Я знаю, що відбулось в Бучі. Знаю, що в Бучу була завезена зброя для ТРО. Хлопці, атошники, афганці звернулися до Бучанської міської ради з тим, що вони готові захищати, надавайте зброю. Але мер Бучі “злив” списки активістів одразу. І ця завезена зброя, була вивезена з військкоматом на третій день зіткнення з рф”, – говорить волонтерка та генеральний директор компанії “Danaya” з виробництва одягу для військових Ярова.

Владу Бучі звинуватили у вивезенні зброї, призначеної для тероборони. Федорук це заперечує
Дана Ярова

За її словами, бучанців просто залишили без зброї в заручниках ситуації та фактично можливості захищати свою громаду від ворога.

Також вона обурилась щодо того, що не були проведені відповідні роботи з бюджетом і не були виділені кошти на потреби армії, враховуючи, що держава за пів року була поінформована про можливий наступ рф. І, тим паче, висловила нерозуміння, чому не було розпочате формування та злагодження територіальної оборони на місцях заздалегідь, і не проведене відповідне навчання збір резервістів. А, відповідно, не відбувалося і їхнього матеріального забезпечення.

У коментарі KВ, голова Бучанської міської громади Анатолій Федорук запевнив, що інформація, поширена Даною Яровою – не просто не відповідає дійсності, а є наклепницькою і такою, що принижує честь, гідність та його ділову репутацію як міського голови, так і  громадянина України.

Владу Бучі звинуватили у вивезенні зброї, призначеної для тероборони. Федорук це заперечує

“Юристи вже аналізують ці висловлювання на предмет захисту у судовому порядку моїх прав та законних інтересів. Після 24 лютого зброю в місто ніхто не завозив, в місцевому військкоматі нам було видано 5-6 автоматів і по 2 магазини патронів, іншої зброї не було, це дуже легко перевірити компетентним органам”, – говорить він.

За його словами, міською владою були вжиті і заходи для захисту службової інформації, зокрема про ветеранів АТО/ООС, щоб вона не потрапила до рук ворога.

“Всі ці обставини були перевірені і достеменно встановлені компетентними органами, зокрема і СБУ, тому поширена інформація є недостовірною”, – резюмував очільник громади.

Дивіться відео, де Дана Ярова говорить про вивезення зброї з Бучі:

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *