Веселі вихідні на Гостомельському пляжі (+ФОТО)

Сьогодні другий день на Центральному пляжі Гостомеля панує особлива атмосфера – з 15 години лунає музика, живий спів, працюють надувні гірки для дітей і багато іншого. Вчора там проходив турнір з волейболу, конкурси та анімація, дискотека та фаєр-шоу.

У вихідні збирається більше кількох сотень людей.

Знаходиться пляж між вулицями Ватутіна і Дніпровською. Це не єдине місце, де купаються місцеві жителі, є ще озеро на Кімерці, дехто ходить на шлюз, є випробувані точки у сусідніх селищах, але в Гостомелі Центральній пляж – це єдине непогано організоване і облаштоване за правилами місце для купання і відпочинку.

До пляжу є нормальний під’їзд, озеленення, свердловина з чистою водою, лавки, тренажери, гамаки, парасольки, смітники, кабінки для переодягання.

Пляж умовно розділений на дитячу і дорослу зони, але поділ ну дуже вже умовний.

Серед недоліків: відсутність гачків у кабінах для перевдягання, відсутність наглядачів за порядком, адже потрібно контролювати як наповненість урн, так і перегрітих на літньому сонечку відвідувачів.

Але в будь-якому разі літо, сонце, озеро і відпочинок на Гостомельському пляжі дарують незабутні радісні миттєвості, зафіксовані редакційним об’єктивом, які наразі пропонуються вашій увазі.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *