В Ірпені запрацювала рада нового скликання

Депутати й громадськість задумалися про гендерну рівність

 

Сьогодні зранку в Ірпінській міській раді відбулася перша сесія новообраного сьомого скликання. Це було швидше знайомство і офіційне представлення. Голова ТВК Ірина Сидорчук офіційно оголосила результати волевиявлення виборців в Ірпені та селищах регіону. Про них вже повідомляла «Зоря Приірпіння». На виборах міського голови переконливу перемогу здобув Володимир Карплюк. Перелік новобраних депутатів можна переглянути ТУТ.

Невдовзі після оголошення результатів сесію закрили. Депутати розійшлися в роздумах над формуванням інституцій нової влади, у тім числі – персонального складу депутатських комісій. Особливим питанням, яке хвилює насамперед жіночу частину депутатського корпусу – гендерна рівність профільних комісій.

Як відомо, в Ірпінській міській раді є 7 постійнодіючих депутатських комісій. До речі, на цих виборах так само – 7 жінок стали депутатами (взагалі, їх 36). Три жінки обрано від партії Солідарність жінок України, дві – від «Нових облич», по одній – від Блоку Порошенка «Солідарність» та УКРОПу.

Тож, перед депутатами постало завдання розподіли так, щоб у кожній комісії була однакова кількість жінок. Тобто, виходить по одній представниці чарівної статі у кожній комісії. Також потрібно дотриматися принципу гендерної рівності, аби 30%  відсотків керівного складу комісій була за жінками.

Словом, є над чим попрацювати до п’ятниці, на яку попереднього заплановане наступне пленарне засідання Ірпінської міської ради.

 

Автор: Агнешка НОВАК

 До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього сесійного засідання та спілкування у кулуарах міськради.

 

Фото: Олександра НАКАЗНЕНКА

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *