В Ірпені вбито 41-річного чоловіка

Прокуратурою Ірпеня повідомлено про підозру особі, яка спричинила тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть 41-річному чоловіку.

В Ірпені вбито 41-річного чоловіка

Прокуратурою міста Ірпеня здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.121 КК України за фактом виявлення трупу.

Встановлено, що зловмисник перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, сидячи за столом на подвір’ї свого будинку, на тлі раптово виниклих неприязних відносин, діючи умисно, завдав один удар гострим предметом, який тримав у руці, в область живота 41-річному чоловікові, спричинивши таким чином тяжке тілесне ушкодження у вигляді проникаючого поранення живота з пошкодженням черевної аорти, яке є небезпечним для життя в момент заподіяння та спричинило смерть потерпілого.

В Ірпені вбито 41-річного чоловікаЗавдяки злагодженій роботі прокуратури та міліції доказову базу було зібрано вже за результатами першочергових слідчо-оперативних заходів. В умовах очевидності доведення його вини, останній визнав свою провину та почав співпрацювати з правоохоронними органами.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження триває.

                                                                    Олег КАРПЕНКО,

Прокурор прокуратури

 міста Ірпеня 

  

Читайте інші публікації на цю тематику в розділі

КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *