У селі Мощун Гостомельської СТГ відкрили пам’ятник Героям-чорнобильцям (+ фото)

Учора, 22 жовтня, в селі Мощун відкрито пам’ятник героям-чорнобильцям. Меценатом проєкту став Оганес Смоян. В урочистому відкритті взяв участь Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко, який наголосив на наступному:

«Чорнобильська аварія понівечила життя мільйонів людей, назавжди розділила їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986р. Втрати від Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей, серед яких і ті, хто проживає в нашій громаді. хто став ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення. Ми маємо пам’ятати й не забувати про цей подвиг в ім’я життя».

На урочистостях були присутні ліквідатори аварії, представники дипломатичної місії Вірменії, громадськість, прихожани храму на честь Іоанна Богослова в селі Мощун.

Священники відправили чин освячення пам’ятника, позначеного зіркою Полин.

Джерело: Газета Гостомеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *