У Києві встановлюють сонячні батареї на газорозподільних пунктах

1111
У Києві на 94 газорозподільних пунктах(ГРП) встановили сонячні батареї, які забезпечують безперебійну роботу систем регулювання тиску у газотранспортних мережах (телеметрії).

Як зазначають у ПАТ “Київгаз”, використання енергоємних пристроїв українського виробництва не тільки заощаджує електроенергію, але й дозволяє підтримувати роботу системи навіть за відсутності електрики, передає Lb.ua.

Наразі на 94 з 187 ГРП встановлені фотоелектричні модулі. У компанії обіщяють до кнця 2016 року облаштувати енергоємними пристроями усі газорозподільні пункти. За словами директора Департаменту інформаційної політики ВАТ “Київгаз” Оксани Шевченко, сонячні батареї забезпечують абсолютну автономність від енергопостачальних компаній, екологічність та безпеку.

У 2015 році 5 із 6 головних газорозподільних станцій столиці були приведені у відповідність до кращих європейських стандартів, наголошують у компанії. Так, заміна застарілих регуляторів тиску дозволила зменшити випадки завищення або заниження тиску, витоку газу, знизивши аварійність системи на 21%. В той же час технічне оновлення газорозподільної станції №2 не лише підвищило безпеку, а й на 30% збільшило її пропускну спроможність».

На додачу, “Київгаз” запустив унікальну систему контролю аварійних ситуацій, яка дозволяє в режимі реального часу знаходити найоптимальніший шлях вирішення та локалізації проблем.

У результаті проведеної модернізації аварійність у газових мережах Києва цьогоріч зменшилась у 18 разів – до 22 випадків у порівнянні з минулим роком(125 випадків), наголошують столичні газовики.

За словами директора філії аварійно-відновлювальних робіт ПАТ “Київгаз” Андрія Ляха, наразі столичні газорегуляторні об’єкти за своєю технічною оснащеністю знаходяться на одному рівні з найкращими європейськими аналогами.

“У Києві може зникнути світло і вода, але газ – буде”, – запевнив фахівець.

Джерело: ecotown

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *