У Києві не вистачає шкіл через активну забудову передмістя, звідки батьки везуть дітей вчитися до столиці

У Києві не вистачає шкіл через активну забудову передмістя, звідки батьки везуть дітей вчитися до столиціУ столиці спостерігається найбільшe зростання кількості школярів: тільки в цьому навчальному році додалося 14 000 дітей.

«У пошуках кращої і комфортної освіти батьки родин, які мешкають в прилеглих до столиці районах Київської області, везуть дітей в школи Києва, таким чином збільшуючи навантаження на столичні школи. Фактично громада Києва бере на себе соціальні зобов’язання територіальних громад сусідніх з Києвом областей», – зазначила директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Відстежуючи тенденцію зростання кількості дітей шкільного віку, місто відновлює місця в садках, будує і реконструйовує будівлі.

Всього в Києві за останні чотири роки через будівництво та реконструкцію старих будинків створено понад 3,5 тис. нових учнівських місць. Також з 2014 року в Києві створено понад 15 тис. місць у дошкільних навчальних закладах.

Раніше повідомлялося, що забудовникам невигідно будувати окремі будівлі для дитсадків і шкіл, оскільки на цій ділянці можна звести ще один будинок, що вони готові виділяти приміщення на перших поверхах своїх ЖК.

Джерело: 100realty.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *