У Гостомелі відремонтували зруйнований окупантами притулок для тварин

Громадська благодійна організація UAnimals порадувала добрими новинами. Тепер тварини не мокнутимуть  під дощем і не мерзнутимуть взимку

У Гостомелі відремонтували зруйнований окупантами притулок для тварин

Гостомельський притулок – найстаріший у Київській області. Він був створений у 1999 році математиком Асею Серпінською, де працювала вся її родина та утримувалося кілька сотень тварин. Під час окупації працівникам притулку доводилося навіть збирати дощову воду. Після звільнення Київської області тут прийняли багатьох кішок і собак, які залишилися бездомними через війну.

Громадська благодійна організація UAnimals порадувала добрими новинами. Тепер тварини не мокнутимуть під дощем і не мерзнутимуть взимку.

У Гостомелі відремонтували зруйнований окупантами притулок для тварин

Хороші новини із Гостомельського притулку для тварин! Більше чотирилапі та працівники закладу не мокнуть під дощем. Дах, який зруйнували окупанти, нарешті відремонтовано! Зараз притулок чекає на майстрів, які замінять вікна і зроблять їх герметичними. Після цього можна не боятися зими, адже у приміщенні буде тепло. Радіємо понад сімсот чотирилапих і дякуємо, що допомогли нам відбудувати притулок та подбати про тварин. Загарбники зруйнували багато закладів, а ще залишили без сімей сотні котів та собак. Підтримаємо беззахисних чотирилапих разом!

Джерело: Соцпортал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *