Третій цвях у політичну домовину «Нових облич» – Попсуй пішла у «Батьківщину»

«Эх, Морозова, да баба хитрая – любила Сталина, а затем Гитлера», – такою старою віршоримою нині доречно охарактеризувати поведінку Анастасії Попсуй, яка вирішила знову балотуватися в депутати Ірпінської ради, але вже не від «Нових облич», а під прапорами «Батьківщини».

Третій цвях у політичну домовину «Нових облич» – Попсуй пішла у «Батьківщину»

Політична переорієнтація Попсуй – це вже третя вагома втрата «Нових облич» протягом недавнього передвиборчого періоду. Спочатку про відхід від КіНО й започаткування «нової політичної ери» заявив Андрій Страховський. Потім чемно розкланялася на прощання з «новими» Віолетта Кременчук. Третім цвяхом у політичну домовину допоки що правлячої в Ірпені  політси… точніше політслабкості виявився відхід від неї самої Попсуй!

Якийсь рік тому ще першої особи в Ірпені, яка ще два роки тому засідала в президії поруч із самим Карплюком! (Якщо хтось забув, хто це такий, то нагадаємо – очільник Ірпеня в 2014-2018 роках). Вони так гарно, по-сімейному, виглядали у президії Ірпіньради, що прискіпливі  «псевдоактивісти та продажні журналісти» полюбляли називати Карплюка і Попсуй «партнерами», витончено натякаючи на громіздкі бюрократичні обставини місцевого самоврядування в Ірпені.

Третій цвях у політичну домовину «Нових облич» – Попсуй пішла у «Батьківщину»

З огляду на це відхід від КіНО Анастасії Попсуй сприймається не як просто політична переорієнтація однієї особи, а як загалом переформатування Ірпінської політично-корупційної «Санта-Барбари». Немаловажним збігом (випадковість? Подумайте!) обставин стало свіже вручення чергової підозри Карплюку про розкрадання бюджетних коштів шляхом зарахування виконаних робіт по вул. Підгірній на ФОПа-покійника. Що й казати: від «Нових облич» вже давно смердить політичним трупним душком. Внаслідок чого їхні метикуваті прибічники подалися в пошуках більш ароматного передвиборчого середовища.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *