Театральний форум у Баланівці

Минулими вихідними до Будинку культури «Чотири Леви», що в Баланівці, з’їхалися театральні колективи з Київщини, а також інших міст України на XV Всеукраїнський фестиваль аматорських колективів та цирку.

Цілих два дні тривав театральний форум-2015. Одна за одною йшли вистави – для дітей, і для дорослих, розважальні і вдумливі. Спектаклі чергувалися з цирковими виступами та нагородженнями переможців.

Організатори «Театрального форуму-2015» Лідія Мельник та Ольга Успенська дякували небайдужим до мистецтва людям, зусиллями яких стало можливе проведення цього театрального дійства. Зокрема, Олені Башун та Наталі Семко.

Справді, глядачів впродовж двох днів безплатно розважали цирковими та концертними виступами, ставили досить професійні (незважаючи на аматорський статус) театральні постановки. За таке видовище в Києві чи якомусь обласному центрі могли б брати чималі гроші. А тут в Баланівці – таке розкішне дозвілля безплатно.

Тільки шкода, що далеко не всі це усвідомлюють і цінують. Бо ж, відверто кажучи, глядачів у залі було не густо. Незважаючи на те, що подивитися справді було на що. Внаслідок чого виникає логічне запитання: невже наш люд здатен цінувати лише низькопробні видовища лише за те, що за їхній перегляд здирають чималі гроші?

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотозвіт з театрального форуму в БК «Чотири Леви»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *