Т. в. о. мера Ірпеня Попсуй прогуляла третє засідання виконкому поспіль

На сьогоднішньому ранковому засіданні виконавчого комітету знову не було «тимчасово» виконуючої обов’язки міського голови Ірпеня Анастасії Попсуй. З яких причин – невідомо. Так само, як і під час двох попередніх  її прогулів виконкомів – 24 вересня та 16 жовтня.

Звітне зібрання пройшло за якихось 13 хвилин. Члени виконкому не вдавалися до обговорення питань порядку денного. Єдиним винятком стало коротеньке обговорення питання «Про демонтаж макету радянського ордену, розташованого перед парком «Незнайка» в Ірпені». Після запитання члена виконкому Миколи Головкевича чи радилися з Радою ветеранів, доповідачка щось почала говорити про декомунізацію. «По закону про декомунізацію ми повинні відійти від цього. Але сьогодні ми йдемо з нашими ветеранами вшановувати… Інші міста позбавилися стел, позбавилися органів…», – плутався думками головуючий на засіданні Олександр Маркушин.

Не розібравшись чи то весь парк «Перемоги» перейменували на «Незнайку», чи тільки лише його частину, члени виконкому вирішили «утриматися» з даного питання, перенісши його на наступне засідання.

Натомість чотири наступні питання стосовно надання дозволів на «знесення зелених насаджень у зв’язку з упорядкуванням території міста Ірпеня» – не викликали ні в кого ніяких запитань, будучи проголосовані, що називається, на одному подиху.

Т. в. о. мера Ірпеня Попсуй прогуляла третє засідання виконкому  поспіль

Наразі залишивши інтригу: скільки і яких саме дерев «благословили» під знесення члени виконкому легким помахом рук. Як тільки мова заходить про «упорядкування» території, так і знай, що незабаром там щось починають будувати.

 

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *