Сьогодні знову мітинг в Ірпені

У центрі міста біля міськради кореспондент «Зорі Приірпіння» зафіксував черговий мітинг. Наче відгукнувшись на закиди в публікації «Думки з приводу протесаного мітингу» щодо пропорційної присутності на акції жителів регіону та «легіонерів» під час недавнього мітингу в четвер – цього разу ситуація змінилася. Сьогодні на мій побіжний погляд переважала присутність місцевих мешканців.

Сьогодні знову мітинг в Ірпені

Власне, на мітинг завітав на хвилинку у проміжку між суботніми приватними зустрічами. Заради свого друга-науковця, який пише дисертацію на тему «Ірпінь та його мітинги».

Сьогодні знову мітинг в Ірпені

Тож не можу докладно розповісти, що відбувалося на мітингу і чим все це закінчилося. Під час недовгого перебування слово тримав Ігор Юрчак, який критикував Володимира Карплюка.

Сьогодні знову мітинг в Ірпені

Відтак, просто заради об’єктивності наводжу невеличкий фотозвіт, аби отримати загальне враження щодо кількості учасників акції та їхньої ідеологічної і географічної приналежності.

Сьогодні знову мітинг в Ірпені Сьогодні знову мітинг в Ірпені

Для порівняння можете подивитися скільки у цей час зібралося народу на найближчому до центру пляжі – біля Будинку творчості письменників на мальовничих берегах Ірпінь-річки, яку дехто називає Інтим річкою. Чому саме – читайте ТУТ.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *