Штати передають зброю в Україну для озброєння простих громадян (+відео)

Депутат Верховної Ради України Мар’ян Заблоцький 2 серпня 2022 року виступив на пленарному засіданні 22-ї сесії Ірпінської міськради з приводу проекту передачі зброї з американського Маямі місту-побратиму Ірпеню.

!!! Дивіться відео та підписуйтеся на канал «Зоря Приірпіння» в youtube !!!

Далі короткий виклад його промови, який також можете переглянути на відео:

Маю честь виступати перед представниками міста-героя Ірпеня. Завдяки вашій боротьбі окупанти не змогли підступити до Києва.

Завдяки вашій мужності і світовому іміджу, я звернувся до пана мера Олександра Маркушина, аби ми розпочали один проект, який, я вважаю, сильно підвищить обороноздатність країни.

Власне, сьогодні пропонуватиметься визнати місто Маямі побратимом (за це рішення вже проголосували на сесії ред.). Ми з паном Олександром започаткували ідею, яка полягає в тому, щоб брати зброю у Сполучених Штатах Америки, аби озброїти простих громадян.

У нас до початку війни кількість озброєних людей складала 600 тисяч із більше 30 мільйонів дорослого населення України. Це менше 2%. У США на 300 мільйонів населення власністю громадян є понад 800 мільйонів одиниць зброї. Щороку вони купують по 20 мільйонів одиниць зброї. У них право на зброю зафіксовано в конституції. Тому, якби у США не було ядерної зброї і ракет, то все одно завоювати таку країну не можливо навіть фізично. Там кожна людина озброєна. Особливо в південних штатах, куди входить Флорида зі столицею в Маямі.

Власне, виникла ідея просити громадян США їхню надлишкову зброю (у багатьох громадян є десятки одиниць) поділитися нею з нами. Просто лишню зброю передати сюди.

Програма міжнародної підтримки, яку надає Уряд США, не передбачає передачу зброї населенню. Вона передбачає передачу ракет, танків і т. ін. За ці гроші ми точно не зможемо озброїти населення.

Але можна просити зброю не тільки на пряму в громадян. Дуже багато надлишкової зброї. Частина її не вірно використовується, не оформлено належно дозволи і т. ін. У США щороку понад 100 тисяч одиниць зброї конфіскується і знищується, на що тратяться гроші платників податків.  

Місто Маямі першим погодилося з тим, щоб усю конфісковану зброю, яку вона має зараз, подарувати місту Ірпеню. Це перше таке місто. Я впевнений, що за ним підуть й інші міста, можливо інші побратими Ірпеня. Це перший такий історичний момент і прецедент – американське місто всю конфісковану зброю бере і передає.

Зараз місто Маямі погодилося передати зокрема 147  пістолетів та кілька автоматів. Отримали ліцензію на перевезення цієї зброї. Це буде один з перших прикладів.

One thought on “Штати передають зброю в Україну для озброєння простих громадян (+відео)

  1. В першу чергу зброю потрібно надати наркоманам, алкоголікам, людям з розладами психіки і простим громадянам, у яких просто нестабільна психіка. Отоді і заживемо мирно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *