Щасливі люди у парку «Щасливий», урочисто відкритому на День Гостомеля (+ фото, відео)

 

Окрім усіх Всеукраїнських свят, 14 жовтня Гостомель відзначає свій День Народження – наразі 527 рік з часу першої літописної згадки про це древнє містечко. Цьогорічне святкування стало першим у новоствореній Гостомельскій територіальній громаді.

Святкові заходи розпочалися з освячення на встановлення хрестів на древній козацькій церкві.

Далі було вшанування захисників та захисниць України на Алеї Слави.

(Про цю подію дивіться відеосюжет ІА «Пульс»).

Перлиною святкових заходів стало урочисте відкриття нового парку «Щасливий». Як розповів Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко, попередньою владою місце нинішнього парку було віддано під багатоповерхову забудову. Проте, свідома громадськість висловилася за те, щоб на цьому місці лісових насаджень був парк, а не бетонні «джунглі». Кілька років клопіткої роботи співпраці Гостомельської влади й громади нині увінчалися цим успіхом, яким безперечно стало відкриття нового парку під промовистою назвою «Щасливий»!

На семи гектарах лісу під будівництво парку було зрізано 110 дерев, натомість висаджено понад 8 тисяч нових дерев, і процес озеленення парку продовжується.

Як зазначив у своїй промові голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко,  відкриття парку «Щасливий» – це тільки початок щасливого життя новоствореної Гостомельської селищної територіальної громади.

Присутній на урочистостях депутат Верховної Ради України Сергій Шахов висловив впевненість, що Гостомель невдовзі стане містом. Для набуття такого статусу вже є всі передумови – новий парк лише одне з багатьох підтверджень цього.

Ясна річ, що розвиток Гостомеля триватиме й надалі, набуваючи все більшого розмаху. У перспективних планах відкриття пасажирського аеропорту «Гостомель», будівництво нових доріг та мостових сполучень, які спостять сполучення зі столицею, зробивши Гостомельську громаду ще більш привабливою для потужних інвесторів та простих людей, які захочуть тут оселитися.

Про ці та інші плани-наміри говорили присутні на святковому дійстві відкриття парку «Щасливий», який відтепер привітно запрошує до себе відвідувачів.

Порадувати тут є чим. Можете переконатися з наших фото та відеосюжету ІА «Пульс».

Хоча краще безпосередньо завітайте самі та побачите всю цю природню і рукотворну красу на власні очі.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *