Санепідситуація в області за минулий тиждень

Санепідситуація в області за минулий тижденьУ Київській області за період з 15 по 21 квітня вперше  виявлено 40 хворих на туберкульоз та 8 хворих на ВІЛ/СНіД-інфекцію. Померло 5 хворих на туберкульоз та 5 хворих на СНІД.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (130 випадків) носить спорадичний характер.

Випадків захворюваності на шигельоз ( дизентерію) не зафіксовано. Зареєстровано: 1 випадок – сальмонельозу (Києво-Святошинський район),  4 випадки – гепатиту С (Києво-Святошинський район – 2, Броварський район – 1, Ставищенський район – 1),  26 випадків – вітряної віспи (Вишгородський район – 7, Броварський район – 10,  Васильківський район – 9), 3 випадки – кашлюка (м. Ірпінь – 1, Києво-Святошинський район – 1, Васильківський район – 1).

В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.

Спеціалістами Держсанепідслужби області перевірено 9 об’єктів.

Фахівцями Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та його структурних підрозділів проведено 51 бесіду, прочитано 3 лекції, підготовлено 2 виступи по радіо та 9 санбюлетнів.

Проведено 164 дозиметричних замір гама-фону в контрольних точках  на території населених пунктів області. За даними замірів середній рівень гама-фону на території Київської області складає 16 мкР/годину і перебуває у межах – від 14 мкР/годину до 18 мкР/годину, що не перевищує природного фону. Проведено 69 радіометричних досліджень  харчових продуктів, відхилень не зафіксовано.

Матеріал подається в порядку інформування

Джерело: КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *