Рятувальники регіону здійснили 7 бойових виїздів за добу

Рятувальники регіону здійснили 7 бойових виїздів за добуЗа даними Ірпінського міського сектору ГУ ДСНС України у Київській області за добу, 10 квітня рятувальники регіону здійснили 7 бойових виїздів, з метою ліквідації пожеж трав’яного настилу: у Гостомелі на площі – 6 Га, Бучі – 1,6 Га, Ірпені – 1,5 Га та Ворзелі – 0,2 Га; сміття у Ворзелі на площі 20 м. кв.; лісової пожежі (горіння сухого трав’яного покрову, лісової підстилки) на площі близько 10 Га у Гостомелі.

Врятовано приватний житловий будинок у Гостомелі, який міг спалахнути у наслідок пожежі трав’яного настилу, горіння якого перейшло на деревину поблизу будівлі, але дякуючи професійним діям вогнеборців цього не трапилося!

Тож, загальна площа пожеж склала: трав’яний настил – 9,3 Га, лісова пожежа – 10 Га.

Шановні мешканці Приірпіння! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі. Не запалюйте багаття в лісових масивах та в місцях залежів торфу самі та не дозволяйте це робити іншим.

Вкотре, звертаємо Вашу увагу на той факт, що 1 виїзд пожежної (спеціальної) техніки коштує Державі більше 11 000 грн. Шановні громадяни, ставтеся, будь-ласка, відповідально до цього питання. Добробут країни залежить від кожного!!!

Збережемо природу, чисте повітря та власні життя!

Джерело: ГУ ДСНС

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *