Розроблено домашню систему зберігання енергії ємністю до 300 кіловат-годин

Розроблено домашню систему зберігання енергії ємністю до 300 кіловат-годин

В Австрії розробили домашнюю модульну систему зберігання енергії з вбудованим гібридним інвертором. Energy Butler створив виробник електрообладнання M-Tec Energy Systems.

Акумулятори з вбудованим гібридним інвертором призначені для об’єднання у батарею 3-8 модулів із загальною ємністю від 11,5 до 30,7 кВт•год.

«Energy Butler підходять для використання в приватних і багатоквартирних житлових будинках, а також в комерційних будівлях, – заявляє M-Tec Energy Systems. – Окремі модульні батареї можна підключати один до одного для отримання сховища максимум на 300 кВт•год».

Розроблено домашню систему зберігання енергії ємністю до 300 кіловат-годин

Виробник зазначає, що система встановлюється швидко і легко. При цьому наявність гібридного інвертора не тільки прискорює процес складання акумуляторів, але і дозволяє економити простір у приміщенні. Пристрої мають власну систему аварійного живлення, тому перебої з надходженням енергії з електромережі не завадять роботі накопичувачів.

Energy Butler функціонує під управлінням системи E-Smart, яка розроблена M-Tec Energy Systems і призначена для моніторингу енергетичного обладнання та контролю за ним, а також для максимізації споживання електрики, одержуваного за рахунок сонячної енергії. На вимогу замовника виробник може попередньо налаштувати батареї на взаємодію з іншими своїми пристроями, оснащеними Е-Smart.

Energy Butler зможуть витримати 10 тис. циклів перезарядки протягом 10 років.

“Завдяки нашій системі управління енергоспоживанням E-Smart створюється комплексне рішення, що об’єднує фотоелектричні модулі, акумулятори, теплові насоси, електрообігрівачі та зарядні станції для електротранспорту, – зазначає керуючий директор компанії Пітер Хьюмер. – Ціни на Energy Butler будуть у середньому трохи нижче, ніж у конкурентів».

M-Tec Energy Systems повідомив про намір почати продажі нової домашньої системи накопичення енергії в січні 2022 року.

Реалізовувати продукт виробник має намір через партнерів, що надають послуги з установки систем опалення та електропостачання.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *