Про водопостачання Баланівки та озеро біля виправної колонії

Зараз у розпалі виборча компанія до місцевих рад. Команда Юрія Прилипка (кандидата на посаду селищного голови Гостомеля) наразі активно проводить агітацію в Баланівці та військовому містечку. Вони  зустрічаються з виборцями, відповідають на запитання місцевих жителів.

Чимало проблем навіяних з чуток, які Юрію Іллічу доводиться спростовувати, пояснюючи, що облаштування нового парку в яру в Баланівці ніяким чином не стосується власності місцевих жителів. Ніхто не забирав і не збирається забирати людські гаражі та городи.

Втім, більшість запитань чи побажань гостомельчан видаються конструктивними. Наприклад, щодо освітлення вулиць. Юрій Прилипко запевнив, що за його керівництва селищем усі вулиці будуть освітлені. За освітленням кожної вулиці слідкуватиме депутат, якого виберуть люди.

Також жителів Баланівки хвилює питання водопостачання. Представники будівельної компанії, яка споруджує «Гостомельські липки» розповіли, що для водопостачання нових будинків пробурені дві свердловини, з яких вода постачатиметься до Баланівки трубами 200-міліметрового діаметру. Хоча за нормативами наразі достатньо й 100 міліметрів, але це зроблено з запасом на перспективу.

Коли зайшла мова про озеро неподалік Бучанської виправної колонії, то Юрій Прилипко пообіцяв його почистити й зробити таким же придатним для відпочинку людей, як і два роки тому облаштоване озеро в центрі селища.

Багато різноманітних питань порушуються під час зустрічей з виборцями. Спілкування зазвичай затягується до темряви.  Бо ж кожну людину потрібно вислухати, зрозуміти її проблеми, відповісти на її запитання.

Сьогодні у військовому містечку о 18:00 відбудеться чергова зустріч з командою Юрія Прилипка.

Приходьте – спілкуйтеся!

До Вашої уваги фотомиттєвості зустрічей команди Юрія Прилипка з виборцями військового містечка та мікрорайону Баланівки.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *