Прилипко звільняє Гончаренка

Прилипко звільняє Гончаренка
Олексій Гончаренко

У зв’язку з тим, що вчора 24.10.2016 на сесії я надав докази, які свідчать про високий рівень корупції в ГСР (закупка рослин за завищеною в 4 рази ціною, закупка щебеню та обсяги виконаних робіт з облаштування доріг, які не відповідають дійсності і т.д.), запропонував створити комісію і перевірити кожен договір та кожну накладну за 2016 р. Також розкритикував роботу КП УЖКХ «Гостомель» та неоднократно ініціював перевірку їхньої діяльності з залученням фахівців КРУ.
Вчора та сьогодні (24 і 25 листопада – ред.) я почув в свою адресу багато погроз фізичної розправи та фальшувань доказів.
У п’ятницю вранці Прилипко Ю.І. ПРИМУШУВАВ МЕНЕ ЗВІЛЬНИТЬСЯ за власним бажанням, мотивуючи це тим, що всі жаліються на мене, що заставляю працювати. Сказав, що в нього претензій до моєї роботи немає, а ось команда проти, а йому це вже надоїло. Сказав, що буде пару розпоряджень про моє звільнення. Я відповів, що ЗВІЛЬНЯТЬСЯ НЕ ЗБИРАЮСЬ і нехай звільняють мене за статтею, якщо зможуть довести.
Подав декілька заяв в правоохоронні органи та прокуратуру з приводу погроз. Хочу запевнить всіх, кому я так заважаю обкрадати людей, що депресіями не страдаю, про самогубство не думаю, на дорозі веду себе акуратно!

 

Олексій ГОНЧАРЕНКО,

заступник Гостомельського селищного голови

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *