Працівниця ради подала до суду на депутата за образу в Фейсбуці

«На скандального депутата Гостомельської селищної ради Юрія Марчука подали позов до суду. Про це повідомила на своїй Фб-сторінці начальник відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю ГСР Юлія Соловйова:

«Тиждень треба завершувати правильно. Подавати позов до суду про захист честі і гідності… Комусь таки треба спростовувати історію, що депутатам можна все…»

Написала у своєму дописі Юлія Соловйова додавши першу сторінку свого позову про захист честі, гідності, ділової репутації; визнання та спростування недостовірної інформації.

Працівниця ради подала до суду на депутата за образу в Фейсбуці

Як відомо з соцмереж, депутат Юрій Марчук допустив в своїх коментарях під постами в групах гостомельської громади висловлювання, які принижують людську гідність, ображають честь за дискримінують людину (в конкретному випадку – Юлію Соловйову)  за рядом ознак.

Тепер справа про ці дії депутата буде слухатися в Ірпінському міському суді», – повідомляє Газета Гостомеля.

Як відомо, Юрій Марчук вже депутатствує в Гостомелі третю каденцію, цього разу був обраний за списком «Слуги народу».

Працівниця ради подала до суду на депутата за образу в Фейсбуці
Юлія Соловйова біля Ірпінського міського суду

Юлія Соловйова з 16 березня цього року працює на посаді начальника відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Гостомельської селищної ради. У згаданому позові до депутата вона зажадала публічного вибачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *