Поточний ремонт за кошторисом капітального

Дитсадок номер 17 як дзеркало ставлення ірпінської влади до гостомельчан

Розповідь про те, як можна відверто брехати, завищувати ціни, шкодити, а потім усе звертати на інших. Йдеться про «капітальний ремонт» гостомельського дитячого садка по вулиці Рекунова у Гостомелі. Ремонтні роботи по ремонту ДНЗ номер 17 проводяться підрядником, якого знайшов відділ освіти Ірпінської міської ради. Технагляд здійснює Ірпінське комунальне підприємство «Ірпіньжитлоінвестбуд».

Поточний ремонт за кошторисом капітального

Якщо поглянути на ринкові ціни, то роботи по перекриттю такого даху коштують з усіма матеріалами не більше трьохсот тисяч гривен. Але ж кошторис виставлений чомусь аж на один мільйон чотириста вісімдесят сім тисяч дев’ятсот чотири гривні.

Далі більше. Працівники розібрали дах і покинули його на деякий час. Пішов дощ, вода затопила приміщення. Внаслідок чого на стінах пліснява з’явилася. Матеріал, з якого робили перекриття, вкрай низької якості. Товщина матеріалу така, що господар паркан ставить не буде.

Попередньо це перекриття змонтували над п’ятнадцятою школою. Потім, коли його визнали непридатним для покрівлі школи, раптом почали монтувати над дитсадком. З надією, що може не помітять –  і так зійде з рук.

На жаль, роботи ведуться із запізненням, недотримуються строки виконання робіт. Те, що намагаються видати за капітальний ремонт приміщення, за своєю суттю є поточним ремонтом. І аж ніяк не більше. Гроші, правда, правлять як за капітальний ремонт. Принагідно зазначимо, що і купівля першого поверху приміщення, яке орендує п’ятнадцята школа і його ремонт теж обійшлися за завищеним цінами. Як-то кажуть, дай Бог щоби простим працівникам, за їхню тяжку роботу так платили.

Тобто, фактично мешканцям селища просто нахабно брешуть і намагаються тримати їх за дурнів. Ірпінській владі абсолютно байдуже до того, в яких умовах гостомельські дітки ходитимуть до садка. І чи взагалі-то будуть ходити.

Вихід з цієї та подібних ситуацій один: створення власної Гостомельської об’єднаної територіальної громади. Тоді зароблені в селищі кошти спрямовуватимуться на користь мешканців Гостомеля, розвиток його інфраструктури, а не в кишені та на забаганки якихось тимчасових ірпінських правителів, час яких вже добігає кінця.

 

Анатолій КОРЧЕНОК

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *