Поліції передали унікальні водонепроникні відеокамери GoPro (+ фото)

Поліції передали унікальні водонепроникні відеокамери GoPro (+ фото)

Пресслужба поліції Київщини отримала новітні відеокамери від фонду Говарда Баффета. Відомий філантроп передав інспекторам відділу комунікації GoPro останньої моделі – невелика та водонепроникна цифрова камера, яка має унікальні функції для створення відеоконтенту.   

Такий подарунок благодійник надав для забезпечення своєчасного висвітлення роботи поліцейських, ефективної фіксації воєнних злочинів, а також резонансних кримінальних правпорушень. Камери отримали комунікатори 7 районних управлінь та Головного управління поліції Київщини.

Раніше Говард Баффет був шерифом у Сполучених Штатах та як ніхто розуміє важливість роботи правоохоронців, особливо під час воєнного стану.

Поліції передали унікальні водонепроникні відеокамери GoPro (+ фото)

«Завдяки діяльності пресслужби і своєчасному оприлюдненню подій, пов’язаних із російською агресією, весь світ має можливість дізнатися про безчинства окупантів та роботу поліції в Україні. Тому маю надію, що ці камери зроблять роботу пресофіцерів ще більш продуктивною, плідною і потрібною для всіх громадян», – зазначив бізнесмен.

Нагадаємо, що фундація Howard G. Buffett Foundation надала колосальну підтримку поліції Київщини: 21 службовий собака для роботи під час воєнного стану, термокомплекти та взуття від компанії «Under Armour», два новітні апарати ANDE 6C для швидкого виділення ДНК-профілю, мобільні генератори, спеціальні термоковдри, ліхтарики, світлові башти та чотири новітні автівки.

Дякуємо фонду Говарда Баффета за підтримку відділу комунікації поліції Київщини!

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *